Skocz do zawartości

Historia edycji

kokomag

kokomag


Zzm

Ja sie moge wypowiedziec odnosnie Reef Flare, posiadam Pro M wersja zwykla, swieci troche cukierkowo takie jest moje zdanie tj. Przy porownaniu do radiona g5 to tak jakby, Reef Flare swiecilo tak blyszczaco a radion matowo, nie wiem jak to opisac, generalnie od dwoch lat ponad uzywam, problemów nie ma, aplikacja jest jak najbardziej ok, czasami potrafi zamulić przy odpalaniu i sie nie ladowac ale sporadycznie. Korale rosna, kolory jak najbardziej ok, temperatury lampy nie śledzę, chlodzenie jest ciche, nie przeszkadza. jednak osobiście to nie wiem czy teraz tez bym kupiłbym ta lampe. 

kokomag

kokomag

Ja sie moge wypowiedziec odnosnie Reef Flare, posiadam Pro M wersja zwykla, swieci troche cukierkowo takie jest moje zdanie tj. Przy porownaniu do radiona g5 to tak jakby, Reef Flare swiecilo tak blyszczaco a radion matowo, nie wiem jak to opisac, generalnie od dwoch lat ponad uzywam, problemów nie ma, aplikacja jest jak najbardziej ok, czasami potrafi zamulić przy odpalaniu i sie nie ladowac ale sporadycznie. Korale rosna, kolory jak najbardziej ok, temperatury lampy nie śledzę, chlodzenie jest ciche, nie przeszkadza wogóle, ogólnie nie ma problemów z nimi, jednak osobiście to nie wiem czy teraz tez bym kupiłbym ta lampe. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.