Skocz do zawartości

Historia edycji

Sevarar

Sevarar

23 godziny temu, Alcoholik napisał:

jeśli mogę coś doradzić, briareum docelowo masz na szybie czy tylko tak jak zarośnie możesz mieć problem z usunięciem

Docelowo na szybie. Od gościa którego kupowałem tak ma i fajnie wyglądało. Na youtubie tez dużo osób tak ma. Ponoć jak dam na skale to może cala zarosnąć.

 

Na chwile obecna do akwarium leje raz w tygodniu bakterie Special Blend i dwa razy w tygodniu Inte Out II.

Podaje również codziennie dwie pompki Easy Booster Nano 9.

Czy mam zacząć powodować coś więcej dla korali? Czy jeszcze poczekać?

Zakupiłem Reef Energy Plus AB+ ale jeszcze nie podaje bo nie wiem czy nie za wcześnie i nie za mało korali :unsure:

Podmiany wody jeszcze nie robiłem. W sobotę jadę po rybki, krewetkę i ślimaki.

 

Dopadła mnie tez pierwsza zaraza.

Po dodaniu korali i wlaniu odrobiny wody z działającego akwarium zaczęło się dziać :shock: Codziennie czyszczę szyby i wymieniam skarpetę. 

Szczoteczka tez skrobałem fragi z koralami.

Jakieś porady. Bo w necie tyle tego ze głowa boli.

 

 

20240115_133100.jpg

20240115_133110.jpg

20240115_133126.jpg

20240115_133154.jpg

Sevarar

Sevarar

22 godziny temu, Alcoholik napisał:

jeśli mogę coś doradzić, briareum docelowo masz na szybie czy tylko tak jak zarośnie możesz mieć problem z usunięciem

Docelowo na szybie. Od gościa którego kupowałem tak ma i fajnie wyglądało. Na youtubie tez dużo osób tak ma. Ponoć jak dam na skale to może cala zarosnąć.

 

Na chwile obecna do akwarium leje raz w tygodniu bakterie Special Blend i dwa razy w tygodniu Inte Out II.

Podaje również codziennie dwie pompki Easy Booster Nano 9.

Czy mam zacząć powodować coś więcej dla korali? Czy jeszcze poczekać?

Zakupiłem Reef Energy Plus AB+ ale jeszcze nie podaje bo nie wiem czy nie za wcześnie i nie za mało korali :unsure:

Podmiany wody jeszcze nie robiłem. W sobotę jadę po rybki, krewetkę i ślimaki.

 

Dopadła mnie tez pierwsza zaraza.

Po dodaniu korali i wlaniu odrobiny wody z działającego akwarium zaczęło się dziać :shock: Jakieś porady. Bo w necie tyle tego ze głowa boli.

 

20240115_133100.jpg

20240115_133110.jpg

20240115_133126.jpg

20240115_133154.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.