Skocz do zawartości
LUK4344

WĘŻOWIDŁO SIĘ ROZMNOŻYŁO - CHYBA

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy to możliwe żeby takie wężowidło rozmnażało się bepłuciowo? bo mam jedno dorosłe

http://www.korale.pl/product_info.php/cPath/34_35/products_id/141

wczoraj zaobserwowałem dwa małe egzemplarze

poluje z aparatem :) jak zrobie jakieś wyraźne fotki to wrzuce

jak podrosną będą do oddania


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wciąż nie mogę uchwycić żadnego malucha w całości - wystają tylko odnuża z dziur w skale, ale wygląda to tak1927-dscf0431.jpg


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie rozmnozyło się ....to co widać na fotce ...to prawdopodobnie też weżowidło ale to akurat chyba wiecej nie rosnie...jest czestym mieszkancem skalek i u mnie bylo jednym z pierwszych żyć...i nic a nic nie urosło.

Co do przesyłki to nie wiem ...mam nadzieje że dojdzie


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że baniak jest już kilka miesięcy i wcześniej tych stworzeń na 100% nie było a teraz od kilku dni pojawia się ich coraz więcej ubarwione są tak samo jak "matka"


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jamnik ma rację to prawdopodobnie miniaturowe wężowidła,które często przychodzą z żywą skałą.U mnie się pojawiły na skałach zanim kupiłem ophiolepsisa superbę i dlatego nie miałem takich wątpliwości jak Ty:)


90*50*50,sump96l,30kg LR,Deltec AP600,Eheim 1250 obiegowa,cyrkulacja Marea 3200 i koralia evolution 4000,oświetlenie DIY 6*39W,Lajon112,dolewka SP 300,filtr przepływowy diy na absorber fosforanów i węgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda:sad


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka tam szkoda?????? masz fajne wezusie ....fakt pokazujace tylko jedno lub dwa ramionka ..i zawsze jest sie czym pochwalic kolegom:D


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasanawia mnie tylko że te egzemplarze które zaobserwowałem siedzą czały czas w jednym miejscu i się nie przemieszczają tak jakby się wykluły i nabierały sił żeby wyjść niedługo na "otwarty ocean"


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze dlaczego zakładacie że się nie rozmnożyło ? ja widziałem na żywo takie młodziutkie wężowidła (po około 1-2cm średnicy z ramionami) które potem rosły.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO.. takie podejście mi się podoba:D


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem na poczatku pare sztuk tych malenstw :)

teraz jest tego mnustwo, w kominie, sumpie w glonach, wszedzie po prostu wszedzie :D


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam tego dużo a formy dorosłej nigdy nie miałem ;P


160L + sump 40L, 150W HQI BLV Nepturion 14kK, 2 x ATI blueplus 39W i 2 x ATI actinic 39W, OR 2500, 5000 l/h, odpieniacz TUNZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz jest forma dorosla. wieksze nie beda i rozmnazaja sie jak dzikie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego od groma ale bardzo sie z tego ciesze :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam duzo, fajnie widac jak walcza z kielzami i krewetkami (2mm) o jedzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rosna bo moze macie wargacze :) a one zywia sie rowniez wezowidlami malymi wiec jak ma urosnac wieksze :) skoro nie maja wiekszych szans na przetrwanie :)


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może :p odgrzałem kotleta :p bo chciałem się dowiedzieć właśnie czy urosły czy nie :) bo dla mnie to co najmniej dziwne rzeczy tu wypisują czasem :D jedzą i nie rosną :D rozumiem ze nie moga miec jedzenia i nie rosna albo sa jedzeniem dla innych ale jak nie ma zagrozenia i jest jedzenie to dziwne zeby nie rosly :)

Edytowane przez SunRose (wyświetl historię edycji)

SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i jest taka odmiana mnie akurat się pomnożyły Ophiolepis superba


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takich sporo, ale wydają się być "osiadłe". 1-2 ramiona wolne, cała reszta trzyma się skały. Nie znalazłem nigdzie co to jest. Wężowidło przypomina tylko z wyglądu ramion. Pokazuje się tylko przy zgaszonym świetle, ale zawsze siedzi w tym samym miejscu.


http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dopiszę dwa słowa w tym kotlecie, ja przyniosłem takie jedno ze skałą, uciekło przy moczeniu w RO/DI i chyba się z tego cieszę...długo było w słoiku z czymś innym i jakąś jeszcze krewetką małą i przezroczystą, zastanawiałem się co z nimi zrobić... Stwierdziłem, że nie będę ryzykował....szkoda zwierzaków, ale popłynęły do Bałtyku... :dizzy: . Chciałbym mieć to, co chcę, a wczoraj zaczęła mi rosnąć Halimeda, ech, to dopiero start, baniak ma 3 tygodnie... no ale to nie ten temat. Generalnie nie znam się, ale wychodzę z założenia, że fajnie mieć to, co się lubi ;). Stare przysłowie powiada jednak, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;). Pozdrawiam


Akwa 560l (155x60x60) + sump 100l wody (po wymiarach ze 180), Deltec AP850, reef circulator 10000 + Jebao WP40, NJ6000, 6-8x T5 80W, LR ~50kg, LS~31kg i coś tam jeszcze... pelletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.