Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

2 godziny temu, MarcinH napisał:

Witam, szukam ballinga w proszku, której firmy najlepiej wybrać? Poczytałem w necie i ilu ludzi tyle opinii, jedni twierdzą, że jeden jest bardziej wydajny od drugiego, jeden rozpuszcza sie lepiej, drugi gorzej. Czy faktycznie tak jest, że niby to samo a jeden jest bardziej wydajny od drugiego? Od razu mówię, zależy mi na firmowym ballingu w proszku a nie na ballingu czad ze względu na moje małe doświadczenie w tej materii. Jak ogarnę temat to może kiedyś będę się bawić w czad, teraz szukam firmowego rozwiązania. 

Proszę o opinię co wybrać by było tanio i dobrze :D

Pozdrawiam Marcin 

A czym sie różni czda od firmowego poza ceną? Miesza się tak samo, w kieszeni zostaje sporo grochu ;) Prosty przepis mogę wysłać!

A BTW z całą pewnością, akwaryatyczny balling powstaje z najtańszych składnikow.

Pozdr., tomko

tomko

tomko

Godzinę temu, MarcinH napisał:

Witam, szukam ballinga w proszku, której firmy najlepiej wybrać? Poczytałem w necie i ilu ludzi tyle opinii, jedni twierdzą, że jeden jest bardziej wydajny od drugiego, jeden rozpuszcza sie lepiej, drugi gorzej. Czy faktycznie tak jest, że niby to samo a jeden jest bardziej wydajny od drugiego? Od razu mówię, zależy mi na firmowym ballingu w proszku a nie na ballingu czad ze względu na moje małe doświadczenie w tej materii. Jak ogarnę temat to może kiedyś będę się bawić w czad, teraz szukam firmowego rozwiązania. 

Proszę o opinię co wybrać by było tanio i dobrze :D

Pozdrawiam Marcin 

A czym sie różni czda od firmowego poza ceną? Miesza się tak samo, w kieszeni zostaje sporo grochu ;) Prosty przepis mogę wysłać!

tomko

tomko

59 minut temu, MarcinH napisał:

Witam, szukam ballinga w proszku, której firmy najlepiej wybrać? Poczytałem w necie i ilu ludzi tyle opinii, jedni twierdzą, że jeden jest bardziej wydajny od drugiego, jeden rozpuszcza sie lepiej, drugi gorzej. Czy faktycznie tak jest, że niby to samo a jeden jest bardziej wydajny od drugiego? Od razu mówię, zależy mi na firmowym ballingu w proszku a nie na ballingu czad ze względu na moje małe doświadczenie w tej materii. Jak ogarnę temat to może kiedyś będę się bawić w czad, teraz szukam firmowego rozwiązania. 

Proszę o opinię co wybrać by było tanio i dobrze :D

Pozdrawiam Marcin 

A czym sie różni czda od firmowego poza ceną? Miesza się tak samo, w kieszeni zostaje sporo grochu ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.