Skocz do zawartości
Ciochu

Pompa OR 2500 lub 3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o tych pompach? Akwarium będzie stało w sypialni, głównie chodzi mi o poziam hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spie przy OR 3500 ..ba.. spie rowniez przy bardzo ciekawym odpieniaczu .

Hałas to delikatne buczenie...zaleta jest to ze jak w nocy obudzi ..to zawsze mozna przy latarce poogladac zycie nocne naszego zbiornika:)

ktore potrafi zaskakiwac


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypialnia + Eheim = Cicha noc.

Wcześniej przerabiałem AM OR 2500.


-216L, Aqua Medic Ocean Light 150, 24W ATI Blue Plus T5, Eheim 1250, Marea 4400, Tunze NanoStream Set TNS05, Deltec AP 600, Mikser AM KS-1000, SP-1500, Lajon 111

-10L, 2x11W Lauci, Aquel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem na te wszystkie pompy obiegowe i czym lepsza firma tym wiekszy pobor mocy a zwykly New Jet jest tez bezglosny wiec nie rozumiem po co kupowac cos co jest wieksze,zabiera wiecej energii i do tego kosztuje drozej...moje akwa jest zalane probnie od dwoch miesiecy zwykla woda zmieszana z sola kuchenna,wszystko w nim chodzi...zaczne na powaznie kiedy juz bede pewny ze wszystkie rozwiazania sa dopracowane (oswietlenie,obieg,cyrkulacja)...najglosniejszy jest skimmer prizm de luxe red sea ale ciezko wyciszyc szalejace babelki w komorze reaktora...bez odpieniacza akwa jest bezglosne (2xmarea 2400 i New Jet 2300 ktory wkrotce zmieniam na 1200)...mam tez rozne pompy ze starego akwa jakis powerheady,edeny i cos tam jeszcze...nie natrafilem jeszcze na glosna pompe...ktos radzil by pod pompe podlozyc kawalek gabki...nie rozumiem po co moj NJ jest tani i nieslyszalny...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.