Skocz do zawartości
siatkarz5

Skała z Indonezji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest różnica miedzy skała z Indonezji a na przykład z Fidżi różnica jest dosyć spora w cenie, dlatego kieruje moja prośbę do wszystkich morszczaków czy warto przepłacać?

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mało kasy to lepiej kup więcej ale tej z Indonezji. Takie jest moje zdanie.


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie zalezy Ci na pieniazkach to imho Fidzi ma ladniejsze ksztalty i jest lzejsza niz ta z Indonezji (mam w akwa obie, wiec jest porownanie), ale jesli masz ograniczone srodki na na 100% kupuj Indonezje - bedziesz mial wiecej skaly w akwa, a to najwazniejsze, roznica w filtracji podejrzewam niewielka, lub nawet zadna


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa jest na pewno ważna, ale kiedy kupie z Indonezji a zobaczę z Fidżi to mogę zacząć żałować. Już wiem, że jest lżejsza, ale pytanie czy jest ładniejsza i czy jest duża różnica w wygładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak ja mam indonezję a mój kolega ma fidzi różnica jest taka że ja bym chętnie się z nim zamienił:D na jego skałę jest extra porowata dużo dziurek :)i fajne kształty po zatym dostał mu się na niej zohantus w fajnym kolorze tyle że on skałę sobie wybrał w sklepie taką jaka mu sie podobała ja kupiłem przez internet i nie mogłem sobie wybrać:D zwłaszcza że wymarzyłem sobie fajnie jakoś poukładać ją w akwa:( jak masz kase i możliwość wybrania sobie skały z zbiornika to bierz zresztą wpisz w google fiji live rock i porównaj ja z indonezją

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do siatkarza: jesteś z Krakowa jak widzę. Poczekaj kilka dni i obejrzyj w Łodzi skałę z Kenii. Jeszcze inna bajka, a będziesz mógł wziąć do ręki i sam wybrać.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz a co chodzi z tą skałą w Łodzi czy jest ona oferowana do sprzedaży, jeżeli tak to, jaka jest cena i czy można ją obejrzeć w Internecie i prośba jeszcze do wszystkich znacie kogoś, kto jest bezpośrednim importerem skały szukam prosto z frachtowca w dobrej cenie z góry dzieki za każdą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.