Skocz do zawartości

Historia edycji

ArturNano

ArturNano

4 hours ago, chris_ek said:

Nie bardzo rozumiem - przecież dozujesz KH to można ustawić taką dawkę żeby nie było skoku przy podmiance.

no można, tylko po co utrzymywać 12 ?
Mierzę co jakiś czas i mam w okolicach 8/9 także niebieska sól w zupełności wystarczy no i wahań przy podmiankach nie będzie.
 

4 hours ago, chris_ek said:

Nie podgryza Ci korali?

nie zauważyłem. Wcina mrożonki oraz suche bez problemu także mam nadzieję, że z wiekiem się jej nie zmieni.
 

4 hours ago, chris_ek said:

Polecam krewetki od SexyKrewetka.

poczekam trochę aż te 4 podrosną bo dwie z nich można zauważyć powoli za dnia jak coś tam kombinują na skałach (chociaż nie widziałem aby za róże się brały)



-------

Więcej białego lecz to kompletnie nie to co w realu widać ;) 
Jak znacie jakieś sprawdzone patenty na filmowanie telefonami z jabłuszkiem to dajcie znać.

 

 

ArturNano

ArturNano

3 hours ago, chris_ek said:

Nie bardzo rozumiem - przecież dozujesz KH to można ustawić taką dawkę żeby nie było skoku przy podmiance.

no można, tylko po co utrzymywać 12 ?
Mierzę co jakiś czas i mam w okolicach 8/9 także niebieska sól w zupełności wystarczy no i wahań przy podmiankach nie będzie.
 

3 hours ago, chris_ek said:

Nie podgryza Ci korali?

nie zauważyłem. Wcina mrożonki oraz suche bez problemu także mam nadzieję, że z wiekiem się jej nie zmieni.
 

3 hours ago, chris_ek said:

Polecam krewetki od SexyKrewetka.

poczekam trochę aż te 4 podrosną bo dwie z nich można zauważyć powoli za dnia jak coś tam kombinują na skałach (chociaż nie widziałem aby za róże się brały)

Więcej białego lecz to kompletnie nie to co w realu widać ;) 
Jak znacie jakieś sprawdzone patenty na filmowanie telefonami z jabłuszkiem to dajcie znać.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.