Skocz do zawartości
mati

wyniki wyborow

Rekomendowane odpowiedzi

A widzieliście jak Kaczor po wynikach wystąpił i umocnił wyborców o słuszności ich wczorajszego wyboru?

Gadał że to był spisek przeciwko PiSowi, że PO wywodzi się w prostej linii od morderców ks. Popiełuszki.

Ten człowiek jest chory i powinien być hospitalizowany a nie u sterów naszego kraju, jak to miało miejsce przez ostatnie 2 lata.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mnie caly czas zastanawia - jesli robisz prawo jazdy kat. C lub D, zanim zaczniesz pracowac w zawodzie MUSISZ przejsc testy psychotechniczne. Sprawdzaja czy nie jestes jakis kopniety, nie masz zaburzen jakis itp. Dziwne ze tego samego nie robia jesli chodzi o osoby rzadzace panstwem i majace wladze nad wojskiem


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:yes

Dobrze ze PiS przegrał, nareszcie.

Sytuacja ekonomiczna Polski się tak odrazu nie poprawi bo na takie rzeczy trzeba czasu, ale wizerunek na pewno się podwyższy :D

Teraz tylko wymontować fotelik z rządowej BM'ki i Tusku może jechać sie pokazać reszcie świata :)

Tom_Wildtom_Kurpanik :

co mnie caly czas zastanawia - jesli robisz prawo jazdy kat. C lub D, zanim zaczniesz pracowac w zawodzie MUSISZ przejsc testy psychotechniczne. Sprawdzaja czy nie jestes jakis kopniety, nie masz zaburzen jakis itp. Dziwne ze tego samego nie robia jesli chodzi o osoby rzadzace panstwem i majace wladze nad wojskiem

Gdyby mieli robić teraz testy to chyba by ich wszyskich wydudlali z tamtąd :D


""""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

A widzieliście jak Kaczor po wynikach wystąpił i umocnił wyborców o słuszności ich wczorajszego wyboru?

Gadał że to był spisek przeciwko PiSowi, że PO wywodzi się w prostej linii od morderców ks. Popiełuszki.

Ten człowiek jest chory i powinien być hospitalizowany a nie u sterów naszego kraju, jak to miało miejsce przez ostatnie 2 lata.

Szczerze, to takie zachowanie idealnie obrazuje jaki jest Kaczynski. I jezeli ktos sie bedzie mnie pytal dlaczego nie lubie Kaczora to mam idealna odpowiedz. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesmiertelny Kurski :haha

"W ocenie Kurskiego, PiS wygrałoby wybory, gdyby frekwencja wyborcza "była taka jak zawsze", a do wyborów poszedł tylko "elektorat świadomy politycznie". Tymczasem - jak mówił polityk - debata uruchomiła 2-3 mln "naskórkowego elektoratu, który niewiele wie o polityce i który dał się złapać na socjotechniczne chwyty Platformy" - i stąd wygrana tej partii. "

proponuje zmienic ordynacje - glosowac mozna tylko po skoncszeniu 65 lat a zamiast dowodu do lokalu komisji przychodzimy z zaswiadczeniem od proboszcza. Pozwoli to wyeliminowac takie przykre niesPOdzianki :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HABEMUS TUSK!

Ja też się raduję, bo za Tuska gorzej nie będzie, lepiej też nie, ale ja przynajmniej nie podzielę waszego losu - głosujących i radujących się tylko po to, abyście za kilka miesięcy narzekalil, jak to nieroby z Wiejskiej nic nie robią, a w kraju jest źle.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żałosne że nie masz tutaj nic mądrego do powiedzenia.:)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo to wszystko przez media, nawet TVP sprzyjala PO :) (to chyba Kurski dzis powiedzial ) :D


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żałosne że nie masz tutaj nic mądrego do powiedzenia-jeśli ty masz to mów bo jak narazie nie powiedziałeś:)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale popracuj nad gramatyką bo twoje bueandy ortograficzne mnie rażą


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh to dziwne bo najwięcej do powiedzenia mają ci nieuprawnienie do głosowania

A co to ma do rzeczy?

Mozna sobie politykowac, ba nawet dzialac nie bedac uprawnionym do glosowania. Ale oczywiscie najlepiej komentowac:)

Panie uprawniony od kilku miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie komentuje (mimo ze jestem uprawniony od kilku miesiecy to uwazm ze moje doświadczenie w kwestii poilityki nie jest nic warte)-tylko śmieszy mnie to wasze gadanie w kółko tego samego i przedstaiwania sytuacji jakby była niewiadomo jak beznadziejna


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholpaki, laczy nas wspolna pasja ktora nie ma nic wspolnego (tak mi sie wydaje) z wyborami.

Wiecie, chociaz ja działam w takiej branży, że mogę zamówic budzenie w CBS:)


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, ze sytuacja jest beznadziejna, tak samo jak nie twierdze, ze PiS jest beznadziejny ( bo kaczynski jest brzydki)- to smieszne ale wielu tylko dlatego ma jakies antypatie wobec prawa i sprawiedliwosci.

Fora sa po to aby rozmawiac, kazdy tutaj sobie przedstawia wlasne zdanie, a to, ze co 10 widzial na oczy program ktorejs z partii to zupelnie inna sprawa:).

Blazej, jak cos napiszesz- prosze przeczytaj to ze 2 razy bo na prawde ciezko sie niektore twoje wypowiedzi czyta.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prosze ludzi, ktorzy mysla ze PiS jest normalny o wytlumaczenie jak premier desygnowany z ramienia tej "normalnej" partii moze wyglaszac takie teksty jakie przytoczyl SMK na stronie 2. Dziekuje z gory i pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błażej widocznie to nie jest miejsce dla Ciebie jeżeli twoje życie składa sie z złudzeń.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLSKA powróciła na tory normalności... z ulgą odetchnęła nawet zagranica.

PISowcom pewne "mordy" zrzędły...

Adios LPR... adios Samoobrona... adios kretinos...


Akwarium 25 litrów, 9 kg LS, 3 kg LR, Gobiodon Okinawae, Pictichromis Paccagnellae, Amphiprion Ocellaris, Chrysiptera Parasema, Lysmata Amboinensis, ślimaki kopiące, krewetka modliszkowa, koralowce miekkie... oświetlenie 22W 10000K + 11W aktynika, odpieniacz BOYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga slyszeliscie, jakie bylo pierwsze haslo skandowane w sztabie wyborczym PO po ogloszeniu wynikow?

"Nie ma Leppera! Nie ma Leppera!"

Az milo sie sluchalo :)


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olekszwarc :

Ja nie twierdze, ze sytuacja jest beznadziejna, tak samo jak nie twierdze, ze PiS jest beznadziejny ( bo kaczynski jest brzydki)- to smieszne ale wielu tylko dlatego ma jakies antypatie wobec prawa i sprawiedliwosci.

Pozdrawiam

Ja Cie Olek prosze.............

Nie jest beznadziejnie ? Ja sie politka w ogole nie interesuje ale szlag mnie trafia jak czytam ze klocimy sie z sasiadami.

Lizemy dupsko jakims stanom ktore nas zwodza wizami. Po kiego grzyba nam ta wojna w iraku ? Dziura w budzecie jest z roku na rok wieksza (moge sie mylic) a my wysylamy naszych na wojne za nasze pieniadze. PIS chcialo podniesc wydatki na 2 kancelarie o iles tam kasy, a myslisz ze czyjej kasy ?

Naszej wlasnie podatnikow. O grube miliony !!!!!

Zeby zalozyc glupia firme musisz sie nalatac jak glupek po urzedach, zeby byc (czyt. chciec.) na VAT`cie to MUSISZ ZAPLACIC cos kolo 170 zl, toz to jest parodia jakich malo. Zeby placic im podatki to musisz za ta chec zaplacic.

A kto nami rzadzil przez 2 lata ? Koles ktory kieszonkowe trzyma u mamusi na koncie bo sie bal ze mu ktos za duzo wplaci ?

Tu mozna by takich absurdow wymieniac mase i wisi mi jak bracia wygladaja. Tusk sepleni a i tak na nich glosowali ludzie.

Ludzie po 2 latach rzadow braci wola sepleniucha ktory swoim liberalnym pogladom moze sprawic ze bedzie jeszcze gorzej. Pojechald o irlandii i chce to samo u nas robic. Sam glosowalem na PO. Z prostej przyczyny. Nie bede glosowal na PIS a gorzej juz byc nie moze( mam nadzieje)

Sorki Olek ale taka jest prawda.

Edit:

wysoki sadzie, przyznaje sie i prosze o lagodny wymiar kary :):D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na okolicznosci lagodzace...:)

Nie jest beznadziejnie:). Jest jeszcze nadzieja.

Popatrz na wschod- tam jest beznadziejnie;).

Moze sie kiedys doczekamy porzadnego rzadu, ktory zacznie cos robic, aby sie zylo lepiej. Ale i tak beda ludzie glosowac na inne ugrupowania i tak beda niezadowoleni. A dlaczego? - z prostej przycyny jeszcze sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodzil:).

A tak wogole to nie skreslajmy jeszcze Tuska bo sepleni;). Program maja rzeczywiscie niezly:), ja nie wierze, zeby im sie podczas 1 kadencji udalo radykalnie poprawic gospodarke, sluzbe zdrowia i jeszcze wybudowac kilometry autostrad. Nie jestem zwolennikiem PO, ale dajmy im szanse, tak jak ja daliscie PiS-owi 2 lata temu. Daliscie pisze bo jak wiadomo jeszcze nie moge glosowac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie o drugiej kaczce. prezio bedzie zlosliwie vetowal wszystko jak leci przez co kazda uchwala bedzie dwa razy ladowala w sejmie, do uchwalenia kazdej bedzie potrzebna przepychanka z koalicjantem zeby veto prezydenckie przeglosowac. a za rok PiS sie rozwrzeszczy ze PO sie guzdrze z uchwalaniem waznych uchwal :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwy jest tez inny scenariusz.

jesli kaczor II bedzie zbyt intensywnie rzucal klody pod nogi koalicji po-psl (bo zakladam ze taka bedzie) to chlopaki dogadaja sie z komuchami i razem beda w stanie zmienic konstytucje - i tak zalatwia prezydenta, ze jego rola ograniczy sie jedynie do przecinania szarfy na dworcu we wloszczowie.

Biorac to wszystko na chlopska logike - po co w tym kraju prezydent ?? Poza generowaniem milionowych kosztow to stanowisko to jest w sumie zbedne.

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy byl ten podzial Polski na wschod i zachod.

Tym razem trzeba Warszawiakom pogratulowac:D.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.