Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

chyba wszewdzie to samo guano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak gdzie , ale u mnie to jes tragedia z tym zamawianiem przez net .

Pare miesiecy na czesci do glupiego akwarium to chyba jeszcez nikt nie czekal i niebedzie czekal .

Przykladowo zamawialem u siebie kilka produktow do baniaka dwa miesiace temu i takie cuda na maila otrzymuje do dnia dzisiejszego ze glowa mala :/ jeszze calego zamowienia nie zrealizowali do dzisiaj , poprostu koszmar , zamoiast kleju Tangitu wyslali jakies inne badziewne Hiszpanskie guano (odeslalem)

Pisza do mnie tak ;

Klej zamowilismy ale niestety smutna mamy wiadomosc jszez do nas nie dotarl (jak by nie mieli czasu go odrazu zamowic ..pewnie by juz dotarl ( chyba ze sie dopiero szuka dostawcy :haha

Dalej czytamy ... dostalismy juz Durchfürung ! ( to przejscie z komina do sumpa co laczy baniak)tylko niestety podeslali nam nie ten co potrzeba :D kur...(to co zescie zamawiali ?:):D ( jeszez jeden dzien jak to zyd mawial i oduczyl bym konia jesc :D tak samo oni , juz maja ! juz , juz tusz tusz ,..ale...:D itd...w nieksonczonosc 2 miesiac mija i sobie siupki robia ..Grotecha mamy juz prawie wzystko tylko jedna puszka ma pekniete wieczko czekamy na nowe wieczko ..(bosze zalamka ) :D

Albo obecnie czekam meisiac na sol Preisa i ani slychu ani widu , ani na maile odpowiedzi ani ich ani soli ,...(dawno zaplacone , szkoda gadac )

Mialem wam wkleic zrzuty ze sklepow (bo oni odpisuja czy zamowienie produktu juz zrealizowali czy nie itd )ale to tez szkoda tyko czasu .

Takiego pierd.... klienta to chyba niema nigdzie jak tutaj (jesli ktos nie wierzy to mu podesle to wszystko do pocyztania to sie zalamie )

pozdrawiam Swir2

SPS ; W zyciu juz nie zamowie nic u siebie w Online Shop`ie , im to tez napisalem .

Wiekszzosc sklepow akwarystycznych Online u mnie to tylko atrapa ! ladnie wygladaja tylko w necie ..wszystko pieknie cacy a po drugiej stronie siedzi jakis "menel" ktory nawet nie ma w co towaru zapakowac , wysylali w jakichs pudelkach zaplamionych po pilach czy innym badziewiu czy workach po nawozach :D ....jednym slowem banda bylakow zerujacych na czyims hobby .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do Polski:D


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to Swir bo ja jak na razie mam dobra opinie o sklepach internetowych...zamowilem 2x marea,czekalem mniej niz 48 godzin o ktorych sklep wspominal,zamowilem zarnik HQI to samo,dosyc ze przyszedl na czas,przesylka wliczona w cene,tylko zalamalo mnie jak listonoszka (niezbyt ladna) przyniosla paczke 50cmx50cm,myslalem ze to pomylka...otwieram a w srodku lupany styropian...dokopalem sie do zarnika,ktory dodatkowo byl opakowany w folie taka strzelajaca i dwa kartoniki...Francja slynie z najlepszych opakowan,nawet jak sie ciastko kupuje to nic nie pomoze ze chcesz do reki i tak opakuja w bibulke ,kartonik i zawiaza wstazeczka z papierkiem na ktorym jest napisane "smacznego"...jest tez cos takiego w sklepach internetowych "dostepne" i "niedostepne"...na to drugie trzeba czekac troche ale zadzwonia i poinformuja jak dlugo...dziwny ten Twoj Kraj...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam burdel u mnie -na hqi czekalem 4 miesiace zanim doszla, na 6055 czekalem 5 miesiecy, w koncu odmowilem i kupilem od reki w PL. paranoja. jakby zliczyc wszystkie opoznienia jakie mnie spotykaly i spotykaja przy baniaku to juz dawno bym mial faze dojrzewania za soba, a nawet nie zaczalem wody nalewac


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad ja to znam - w Polsce tez nie jest super :)


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piatek zlozylwm zamowienie w erybce,a dzisiaj dostalem maila ze wyslane,a nawet kasy jeszcze nie wplacilem.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czesto za zakupy place miesiac po otrzymaniu paczki:)

A tak swoja droga, przesylki jeszcze jeszcze.

Najgorzej jak trzeba majstra zeby powiesic lampe, jak sie kupuje profile na stelaz czy same szklo...

Tak to sa, ale jak czlowiekowi na czasie zalezy: moj znajomy majster, ktory mial powiesic lampe zachorowal na tydzien, pojechalem do sklepu po profile- tarcza od pily im sie zepsula czy polamala 2 godziny przed przyjazdem...

Masakra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Iceberg :

Francja slynie z najlepszych opakowan,

..........................

Dokładnie tak jest, kupiłem ostatnio na francuskim ebayu młynek, 5 dni później( dwa dni szedł przelew 3 dni paczka- szybciej niz nasz priorytet:) ) dostaje dwie paczki, zdziwiony trochę że chyba nie moje ale... młynek osobno, kubeł osobno :) wszystko zapakowane w karton,... granulki i drugi karton :D superowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy

no patrz. a do mnie skalar z wawy juz idzie 4 tygodnie i nie umie dojsc:D


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyjechalbys kiedys do mnie to bym Cie zaprowadzil gdzie trzeba i bys wrocil zadowolony :D Chyba ze mam kupic na miejscu i Ci wyslac? Szybciej bedzie niz przez net ale czy taniej... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sklep w Niemczech , niedaleko mam granice Niemiecka przeciez i zreszta jestem tam 2 razy w miesiacu , to male miasteczko nie wiedzialem ze tam maja sklep akwarystyczny wogole , miasteczko przy granicy Waldshut sie nazywa , zamowie sobie tam co zechce i bez laski , a jak nie maja to moment sciagna i odbiore .

a Puki co narazie to ja kase sciagam spowrotem od niekompetentych ludzi prowadzacych sklepy akwarystyczne online a poznije to sobie sam zamowie i nie dam im wiecej zarobic :)

Aquamaniac czytaj tutaj ;

Geben sie uns Ihre Bankverbindung an:

-Bank mit Bankleitzahl

-Ihre Kontonummer

-Ihre Adresse hab ich ja

Das sollte reichen, dann überweise ich ihnen das Geld natürlich sofort!

Schade, dass wir das nicht hinbekommen haben. Bitte beachten Sie, dass wir

erst am Anfang unseres Ladens stehen und so natürlich Anfangs hauptsächlich

Waren an Lager haben, welche mehr verlangt werden. Aber unser Lager wächst

zusehends, braucht aber einfach noch etwas Zeit, wir müssen halt langsam

aufbauen ;o).

Freundliche Grüsse und noch mal SORRY

xxxxxxxxxxxxxx GmbH

Ruedi xxxxxx


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.