Skocz do zawartości

Historia edycji

Opelin

Opelin

Zdecydowanie brak tej gąbki wpływa na hałas. Bo woda leci jak z wodospadu.

Wiesz co na szerokość tej komory sobie włókninę wsadź. Taki kwadrat sobie wytnij. Jak u mnie na zdjęciu widać. Zrób sobie do takiego samego poziomu jak u mnie, a będzie ok.

35 minut temu, kubaluka napisał:

W sumie jak ta woda się przelewa to nie wiem czy czemuś to szkodzi.

Spada wydajność filtracji bo jakiś litraż zawsze ucieka z za grzebienia do pompy obiegowej nie będąc poddawany filtracji.

35 minut temu, kubaluka napisał:

Ale z tego co widze ,woda z odpieniacza nie wlewa sie w calosci do skarpety, tak jakby wlewala sie przed komorę, tak ma byc?

No właśnie tak ma być. Woda, która spływa przez kurtynę powinna pozostać w komorze odpieniacza, a nie przelewać się do komory ze skarpetą. Ten element z 3D, który Ci poleciłem naprawia też ten problem. 

W zasadzie ten element podnosi wysokość przegród za grzebieniem i pomiędzy komorą odpieniacza, a komorą skarpety. Ot cała filozofia.

Opelin

Opelin

Zdecydowanie brak tej gąbki wpływa na hałas. Bo woda leci jak z wodospadu.

Wiesz co na szerokość tej komory sobie włókninę wsadź. Taki kwadrat sobie wytnij. Jak u mnie na zdjęciu widać. Zrób sobie do takiego samego poziomu jak u mnie, a będzie ok.

34 minuty temu, kubaluka napisał:

W sumie jak ta woda się przelewa to nie wiem czy czemuś to szkodzi.

Spada wydajność filtracji bo jakiś litraż zawsze ucieka z za grzebienia do pompy obiegowej nie będąc poddawany filtracji.

34 minuty temu, kubaluka napisał:

Ale z tego co widze ,woda z odpieniacza nie wlewa sie w calosci do skarpety, tak jakby wlewala sie przed komorę, tak ma byc?

No właśnie tak ma być. Woda, która spływa przez kurtynę powinna pozostać w komorze odpieniacza, a nie przelewać się do komory ze skarpetą. Ten element z 3D, który Ci poleciłem naprawia też ten problem. 

W zasadzie ten element podnosi wysokość przegród za grzebieniem i pomiędzy komorą odpieniacza, a komorą skarpetą. Ot cała filozofia.

Opelin

Opelin

Zdecydowanie brak tej gąbki wpływa na hałas. Bo woda leci jak z wodospadu.

Wiesz co na szerokość tej komory sobie włókninę wsadź. Taki kwadrat sobie wytnij. Jak u mnie na zdjęciu widać. Zrób sobie do takiego samego poziomu jak u mnie, a będzie ok.

26 minut temu, kubaluka napisał:

W sumie jak ta woda się przelewa to nie wiem czy czemuś to szkodzi.

Spada wydajność filtracji bo jakiś litraż zawsze ucieka z za grzebienia do pompy obiegowej nie będąc poddawany filtracji.

30 minut temu, kubaluka napisał:

Ale z tego co widze ,woda z odpieniacza nie wlewa sie w calosci do skarpety, tak jakby wlewala sie przed komorę, tak ma byc?

No właśnie tak NIE ma być. Woda, która spływa przez kurtynę powinna pozostać w komorze odpieniacza, a nie przelewać się do komory ze skarpetą. Ten element z 3D, który Ci poleciłem naprawia też ten problem. 

W zasadzie ten element podnosi wysokość przegród za grzebieniem i pomiędzy komorą odpieniacza, a komorą skarpetą. Ot cała filozofia.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.