Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Przy takiej objętości wody ciężko zrobić dużą podmianę jeśli się o tym za wczasy nie pomyślało. W tej chwili są dwa rozwiązania. Albo samo przyszło i samo pójdzie, padnie kilka korali i reszta będzie git. Albo działać i jednak spróbować podmienić max wody ile się da. Żelazo dozujesz? I jod? Jakie no3 masz ?ja bym najbardziej obstawiał jakąś infekcję bakteryjną która zaatakowała osłabionego korala, któremu długotrwale czegoś brakowało, albo jakieś zanieczyszczenie biochemiczne niewykrywalne na icp.

Jakie zabiegi ostatnio robiłeś? Np czyszczenie sumpa intensywne, albo zruszanie ceramiki, mieszanie piasku, coś niestandardowego, co mogło zruszyc detrytus i oddać do wody dużo toksyn

katani

katani

Przy takiej objętości wody ciężko zrobić dużą podmianę jeśli się o tym za wczasy nie pomyślało. W tej chwili są dwa rozwiązania. Albo samo przyszło i samo pójdzie, padnie kilka korali i reszta będzie git. Albo działać i jednak spróbować podmienić max wody ile się da. Żelazo dozujesz? I jod? Jakie no3 masz ?ja bym najbardziej obstawiał jakąś infekcję bakteryjną która zaatakowała osłabionego korala, któremu długotrwale czegoś brakowało, albo jakieś zanieczyszczenie biochemiczne niewykrywalne na icp.

Jakie zabiegi ostatnio robiłeś? No czyszczenie sumpa intensywne, albo zmuszanie ceramiki, mieszanie piasku, coś niestandardowego, co mogło zruszyc detrytus i oddać do wody dużo toksyn

katani

katani

Przy takiej objętości wody ciężko zrobić dużą podmianę jeśli się o tym za wczasy nie pomyślało. W tej chwili są dwa rozwiązania. Albo samo przyszło i samo pójdzie, padnie kilka korali i reszta będzie git. Albo działać i jednak spróbować podmienić max wody ile się da. Żelazo dozujesz? I jod? Jakie no3 masz ?ja bym najbardziej obstawiał jakąś infekcję bakteryjną która zaatakowała osłabionego korala, któremu długotrwale czegoś brakowało, albo jakieś zanieczyszczenie biochemiczne niewykrywalne na icp.

Jakie zabiegi ostatnio robiłeś? No czyszczenie sumpa intensywne, albo zmuszanie ceramiki itp. coś niestandardowego, co mogło zruszyc detrytus i oddać do wody dużo toksyn

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.