Skocz do zawartości

Historia edycji

Opelin

Opelin

W dniu 3.07.2024 o 21:33, esmon napisał:

Czytałem o krabie porcelanowym na valonie oraz ślimak  Dolabella. Będę wdzięczny za odp. Co to prowadzenia

Krab porcelanowy na glony? Pierwsze słyszę.

Krab porcelanowy to gatunek  ukwiałowy. Nic nie robi tylko cały czas przesiaduje w koronie ukwiała, ewentualnie na jego stopie i przy pomocy pióropuszy wyłapuje pokarm z toni wody.Na glony raczej wątpię by pomógł.

Jeśli krab na glony to tylko zielony krab (Mitrax) choć i tu to rożnie z tym bywa. Miałem 2, glonów włosowatych się nie chwytał.

Krab Porcelanowy to piękny zwierz, ale jako ozdoba, pożytecznej funkcji raczej nie pełni.

Co do ślimaków - nie wiem więc się nie wypowiadam..

Opelin

Opelin

W dniu 3.07.2024 o 21:33, esmon napisał:

Czytałem o krabie porcelanowym na valonie oraz ślimak  Dolabella. Będę wdzięczny za odp. Co to prowadzenia

Krab porcelanowy na glony? Pierwsze słyszę.

Krab porcelanowy to gatunek  ukwiałowy. Nic nie robi tylko cały czas przesiaduje w koronie ukwiała, ewentualnie na jego stopie i przy pomocy pióropuszy wyłapuje pokarm z toni wody.Na glony raczej wątpię by pomógł.

Jeśli krab na glony to tylko zielony krab (Mitrax) choć i tu to rożnie z tym bywa. Miałem 2, glonów włosowatych się nie chwytał.

Piękny zwierz ale jako ozdoba, pożytecznej funkcji raczej nie pełni.

Co do ślimaków - nie wiem więc się nie wypowiadam..

Opelin

Opelin

W dniu 3.07.2024 o 21:33, esmon napisał:

Czytałem o krabie porcelanowym na valonie oraz ślimak  Dolabella. Będę wdzięczny za odp. Co to prowadzenia

Krab porcelanowy na glony? Pierwsze słyszę.

Krab porcelanowy to gatunek  ukwiałowy. Nic nie robi tylko cały czas przesiaduje w koronie ukwiała, ewentualnie na jego stopie i przy pomocy pióropuszy wyłapuje pokarm z toni wody.Na glony raczej wątpię by pomógł.

Jeśli krab na glony to tylko zmielony krab (Mitrax) choć i tu to rożnie z tym bywa. Miałem 2, glonów włosowatych się nie chwytał.

Piękny zwierz ale jako ozdoba, pożytecznej funkcji raczej nie pełni.

Co do ślimaków - nie wiem więc się nie wypowiadam..

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.