Skocz do zawartości

Historia edycji

MarcinH

MarcinH

7 godzin temu, Cheilon napisał:

Ja również mam kulki maxspecta i dwa bloki i też tak wyglądają, te co są ładnie poukładane, luzem w woreczku są czyste.

Pytanie tak naprawdę co to jest i czy jakoś wpływa na zbiornik? Korale ogólnie mi idą, nie jakoś spektakularnie ale chyba najgorzej nie ma, najlepiej idą twarde a im miecej tym gorzej. Najgorzej z chwastami bo te nie idą wcale, po włożeniu do baniaka nawet się nie pompują po kilku dniach się rozpuszczają, szkoda, bo chciałbym jednak je mieć na oddzielnych skałkach. Niestety nie umiem znaleźć przyczyny ich tak szybkiego padania.

MarcinH

MarcinH

6 godzin temu, Cheilon napisał:

Ja również mam kulki maxspecta i dwa bloki i też tak wyglądają, te co są ładnie poukładane, luzem w woreczku są czyste.

Pytanie tak naprawdę co to jest i czy jakoś wpływa na zbiornik? Korale ogólnie mi idą, nie jakoś spektakularnie ale chyba najgorzej nie ma, najlepiej idą twarde a im miecej tym gorzej. Najgorzej z chwastami bo te nie idą wcale, po włożeniu do baniaka nawet się nie pompuje po kilku dniach się rozpuszczają szkoda, bo chciałbym jednak je mieć na oddzielnych skałkach. Niestety nie umiem znaleźć przyczyny ich tak szybkiego padania.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.