Skocz do zawartości

Historia edycji

MarcinH

MarcinH

Godzinę temu, chris_ek napisał:

W takim przypadku ja bym dozował 133 ml SBS.

Tak na marginesie to masz spore rozbieżności pomiędzy dawkami poszczególnych preparatów a wydaje mi się, że AF zaleca dozowanie takich samych ilości (mogę się mylić ale sprawdzenie tego obecnie na stronie Aquaforestu to jakiś koszmar)

Coś ostatnio ich strona chodzi tragicznie. Tak powinno iść wszystkiego po równo ale są różne szkoły i zalecono mi podawać wg testów. Więc sam już nie wiem co mam robić. Przy różnym podawaniu rozjedzie się pewnie równowaga jonowa (tak piszą) ale jak lać po równo skoro z testów wychodzi co innego? Mam jakąś mega konsumpcję Ca. I tak nie trzymam górnych wartości bo pomału podbijam do góry ale idzie to powoli bo nie chcę przesadzić. Więc co zalecasz? Powinienem podawać wszystkiego po równo jak zaleca aquaforest? Ale co jak się parametry rozjadą no bo raczej się rozjadą.

MarcinH

MarcinH

Godzinę temu, chris_ek napisał:

W takim przypadku ja bym dozował 133 ml SBS.

Tak na marginesie to masz spore rozbieżności pomiędzy dawkami poszczególnych preparatów a wydaje mi się, że AF zaleca dozowanie takich samych ilości (mogę się mylić ale sprawdzenie tego obecnie na stronie Aquaforestu to jakiś koszmar)

Coś ostatnio och strona chodzi tragicznie. Tak powinno ość wszystkiego po równo ale są różne szkoły i zalecono mi podawać wg testów. Więc sam już nie wiem co mam robić. Przy różnym podawaniu rozjedzie się pewnie równowaga jonowa (tak piszą) ale jak lać po równo skoro z testów wychodzi co innego. Mam jakąś mega konsumpcję Ca. I tak nie trzymam górnych wartości bo pomału podbijam do góry. Więc co zalecasz? Powinienem podawać wszystkiego po równo? Ale co jak się parametry rozjadą no bo raczej się rozjadą.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.