barti77 Report post Posted July 10, 2025 Hej, czy ktoś posiada u siebie w zbiorniku Rhodactis osculifera? Możecie podzielić się doświadczeniami z tym rhodactisem? Mile widziane zdjęcia Quote Share this post Link to post Share on other sites