Skocz do zawartości
Kraszan

I jak ten nowy sklep Przemka?

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu taka cisza na forum? Nikt nie był na otwarciu? Może jakieś zdjęcia/wrażenia? Ze wstępnych fotek wyglądało to na całkiem wypasiony salon... Wybierałem się na parapetówkę, ale mi gości przywiało...

PS.

Przy okazji gratuluję jakby nie było sukcesu/ekspansji :D


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek planuję niespodziewaną inspekcję :D bo i tak będę w okolicy z kagankiem oświaty...:D

Póki co widziałam ekspansję do Galerii Bałtyckiej...ale mam mieszane uczucia, właściwie to mi trudno myśli zebrać w tej sprawie...:con


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może sam Przemek wrzuci jakieś fotki, sam bym chętnie obejrzał


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma wspólnego Galeria Bałtycka z nowo otwartym sklepem Przemka ?


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ta historia o galeria baltyckiej to faktycznie na temat :D. A tak na powaga to faktycznie trzeba odwiedzic sklep Przemka. Mam tylko nadzieje ze ma wiecej korali niż te na stronie www. :D pozdrawiam i życzę powodzenia w interesach


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Admed2 :

tak ta historia o galeria baltyckiej to faktycznie na temat :D.

Że tak powiem... wyczuwam aronię :D

Informacja dla kumających inaczej: GB była to dygresja odnośnie ekspansji... :D Sprawa wyjaśniona u źródła - wszystko gra i tańczy...

Ale do rzeczy...byłam widziałam, kto nie był - niech żałuje :D

Lokalizacja :yes jak dla mnie w porównaniu do poprzedniej zdecydowanie :yes:yes:yes

Powierzchnia sklepu :yes

Ogólne wrażenie :yes choć oczywiście nie ma co szaleć i spodziewać się nie wiadomo czego, widać że akcja dopiero się rozwija, a wszystko wskazuje, że będzie jeszcze lepiej... W końcu kto zakładał akwarium to wie, że dobre akwaria dojrzewają powoli...

Oczywiście obsługa klienta rewelacyjna można nawet liczyć na wspólną kawę z samym właścicielem :D

No, a po powrocie do domku moje ryby są jeszcze szczęśliwsze, ale nie powiem dlaczego, bo będzie że jestem stronnicza i przekupiona:p

No i jeszcze raz gratuluję :yes


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ,gratuluję . Ale co z klientami, którzy do Gdyni mają ciut za daleko? Zapowiedzi aktualizacji sklepu internetowego ,w ten weekend ,nie wypaliły .:con


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze raz najmocniej przepraszam - złośliwość rzeczy martwych - w weekend nie udało mi się uruchomić aparatu - po prostu nie mogę go włączyć, baterie sprawdzałem -pukałem, machałem - i nic.:D

Poszedł do serwisu - w ciągu dwóch trzech dni powinien już być - akurat na czwartkową dostawę ryb powinien się załapać(ponad 600 sztuk, 90 gatunków).

Dlatego jeszcze raz przepraszam za brak zdjęć w ofercie - i dziękuje za wyrozumiałość.

W najbliższej dostawie będzie kilka promocji - perełek.

pozdr i uciekam jeszcze raz spac

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.