andzior70 Report post Posted May 15 Witam, kto ma jakieś doświadczenia z rybą z tytułu? Spokojna i test save czy potrafi coś zjadać? Mój poprzedni borsuk kochał zjadać wszystkie rozgwiazdy i wezowidła. Quote Share this post Link to post Share on other sites
luft Report post Posted May 15 zależy jaka sztuka ryby z jakim charakterem sie trafi przy jakiej obsadzie w jakim litrażu. Jesli Ci sie podoba to można rozważyć. Z mojego doświadczenia to z zachowania, interakcji dla mnie jest obserwowanie zwykłego borsuka, który częściej wybija sie przedni plan i ma fajne interakcje z innymi rybami. A z innymi odmianami miałem różnie. Jak mowie to moj czysto subiektywny odbiór Quote LED Maxspect, Tematy lufta Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę! Share this post Link to post Share on other sites