Skocz do zawartości
Przemek

Dostawa SPS z farmy - Bali - rezerwacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z otrzymaniem zezwoleń importowych CITES na 500szt SPS chcemy doprecyzowac nasze zamówienie - zależy nam na tym, aby sprowadzić jak najwięcej najbardziej pożądanych koralowców.

Dlatego też poprosiliśmy farmę o przesłanie zdjęć zrobionych przez nich, hodowanych przez nich koralowców - i na podstawie Waszych głosów/zamówień sprowadzić te, które najbardziej się Wam podobają.

Ceny koralowców zależą od formy jak i ilości zamówienia.

Cena pojedyńczej sztuki - to koszt ok. 140-170zł(w zależnosci od gatunku - cena zostanie jeszcze skalkulowana po imporcie) - przy zamówieniu całego boksu(ok. 12 sztuk) dajemy dodatkowe 25% upustu(to mam nadzieję ze się nie zmieni)

Warunkiem jest otrzymanie zamówienia do końca tego tygodnia.

Odbiór koralowców(całego boksu) możłiwy jest także prosto z frachtu - lotnisko w Wawie.

Czekam na Wasze opinie - ewentualne rezerwację prosimy o wysyłanie na priva

pozdr

Przemek

ReefShop.pl

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

a8.jpg

a9.jpg

a10.jpg

a11.jpg

a12.jpg

a13.jpg

a14.jpg

a15.jpg

a16.jpg

a17.jpg

a18.jpg

a19.jpg

a20.jpg

a21.jpg

a22.jpg

a23.jpg

a24.jpg

a25.jpg

a26.jpg

a27.jpg

a28.jpg

a29.jpg

a30.jpg

a31.jpg

a32.jpg

a33.jpg

a34.jpg

a35.jpg

a36.jpg

a37.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek ale cena 170 zł to dosc drogo a ma to byc okazja. W Aqua Medic mają juz od dluzszego czasu chyba okolo 150 zł za sztuke dokładnie takie jak na zdjęciach. wiadomo ze te najładniejsze poszly pierwsze ale do dzis sporo ich tam jest dostepnych. Mniejsze szczepki sa nawet po 60 zł


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy z tej fermy mozna wyrwac jakies na prawde duze szczepki po 15-20cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berklej - być moze kiedyś w Biedronce będą jeszcze taniej - tego nie wiem :D

Wpływ na cenę zwierząt ma wiele czynników - AM odbiera zwierzaki we FRA, ciągną w transshippingu dużo więcej niż my,mają niższe opłaty za cargo etc.

Nam dochodzi sporo kosztów o których ani nie miejsce ani czas opowiadać - jak choćby dodatwoy lot FRA-WAW.

Co do cen - nigdy nie było dla nas najważniejszym celem za wszelką cenę sprzedawać coś taniej niż inni - akurat cena zwierząt w akwarystyce morskiej moim zdaniem jest cechą czasem drugorzędną - myślę, że jeszcze taniej niż w AM kupisz rybę prosto z lotniska - albo na giełdzie w Łodzi - gdy w akwarium jest raptem kilkanaście godzin.

O tej rybie sprzedawca nie może powiedzieć nic - nie mówiąc już o Tobie.

Czy jest chora, czy je etc - a to że poleci Ci później połowa ryb w Twoim akwarium - to już inna sprawa.

To fajnie że w AM są takie a nie inne ceny - my mamy szczepki już po 25zł - ale chyba nie to jest tematem tej rozmowy :D

Podałem cenę od 140 do 170zł - dlatego na temat cen finalnych trudno teraz dywagować - chyba ze miała to być reklama koralowców z AM - to wtedy wybacz - nie domyśliłem się od razu :D

Mówiąc poważnie - nie chciałbym z tego robić allegro - ktoś ma tyle, ja dam 10 zł taniej, on da 10zł, ja znowu 10 mniej.

Wiem ze są sklepy które na podstawie naszych cen ustalają swoje - i dają choćby kilka zł mniej.

Naprawdę mi to nie przeszkadza - wręcz schlebia - mamy swoich Klientów którzy znają zarówno nas jak i towar który oferujemy - i nawet jeśli będzie gdzieś 10zł taniej - to i tak najpewniej kupią u nas - ponieważ jestem strasznie miłą i sympatyczną osobą - na przykład :D

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olek - po 15-20cm - to już nie są szczepki:)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moglbys sie zorientowac, czy mozna u nich dostac takiej wielkosci korale?

Tak wogole- ta dostawa to jednorazowa akcja, czy zamierzacie podjac wspolprace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawiamy teraz akwarii pod twarde- chcemy w ciągłej sprzedaży mieć conajmniej 300 szt spsów. Wystapilismyjuz teraz o nastepne citesy - tak aby w styczniu i na poczatku lutego miec nastepne odstawy po 500szt.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek a wiesz cos wiecej na temat oswietlenia pod jakim byly robione zdjecia, oraz czy to czasem nie Zeo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisze Andrzej - zreszta widac w oddali skrzynie hodowlane na siatce i na dnie.

Ale zapytam jaki aparatem były robione i na jakich ustawieniach - jeśli to coś pomoze.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D No walsnie cos mi nie pasowalo.

@Przemek spoko nie klopocz sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, ze jak sie zjawie w sklepie po swietach, to pare zawieruszonych galazek odkryje gdzies po katach.:)

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Burlinski :

To powodzenia w hodowli, jak komus sie utrzymaja to odkupie od niego ale z akwarium

Przyjmuje zaklad :):yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe-mam koło 30 korali z takich ferm-nie stważają żanych problemów, niektóre mam juz ponad rok i jest ok-wazne jest aby nie spalić ich na pocztku za mocnym światłem-reszta to "pikuś"


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Błażeja z jednym wyjatkiem, same akropory aklimatyzuja sie bez problemów i utrzymac je łatwo ale nalezy uwazac na pasazerów na gapę, czyli wszelkiego rodzaju ślimaki. Potrafią naprawde narobic bałagan. Konieczna kwarantanna i wiedza z zakresu walki z "pasozytami"


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utrzymanie to inna sprawa a trzymanie kolorow nawet w super warunkach to co innego. jakie macie doswiadczenia?


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy jak będą sie miały te koralowce(albo mój zbiornik potem) bo zamówiłem trochę.

Wszystkie koralowce mam z propogacji, hodowli.

Ale te z naturalnych warunków, teraz mam pewne obawy.

Na co zwrócić uwagę ?

Przydałyby sie parametry wody z tej farmy.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Przemek bedzie mial jakas kwarantanne na nie :)

Wpadne do sklepu to zobacze, moze sie oplaca doplacic te pare zlotych za kwarantanne, jesli taka mozliwosc istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie obawiam jednego - straty kolorow, bo juz z niejednych ust slyszalem o wielkim rozczarowaniu po zakupie perelek, ktore zamienialy sie w brazy i cielistosci. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolorami jest różnie-zazwyczj zyskują kolory(bo te co przychodza to szaraczki są) nie ma z tym porblemów-jak dasz odpowiednio duzo światła to na pewno nie stracą nic:)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , a ja mam odebrać boxa prosto z lotniska, bez kwarantanny, no nie, znów mnie ogarnęła jakaś pomroczność:)


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasozyty to głównie slimaki nagoskrzelne na montiporach-najlepiej nie kupować monti!!na acroporach bardzo bardzo zadko sie zdarzają więc myśle ze nie masz sie o co obawiać


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na croporce moga byc krabiki ale z tego tylko sie mozna cieszyc :) sam mam jednego gratisowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo, ja nie mogę sie już doczekać, człowiek cieszy sie jak dziecko:D

Też mam te krabiki, super.

Ale co tam, moje akwa potrzebuje "świeżej krwi"


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.