Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

Kazahstansky Kazatschock :D

Rekomendowane odpowiedzi

smiej sie smiej, a i tak Szwajcarie Rosjanie zmietliby z powierzchni ziemi w minute:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mniej wiecej jak u nas na poczatku lat 90-tych. Te same ruchy, glosik, ciuszki :)

A co do Rosji to fakt ze wystarcza dwie ruskie wodorówki zeby odparowac cala Szwajcarie, wiec Zbychu nie fikaj :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Polski im blizej :) ...no chyba ze sie teraz z nimi az tak " kochacie " to nie wiem :0

Po zatym to oni musza sami uwazac zeby to co maja ich nie roz....w powietrze czy tez sasiada

bardziej bym sie tym martwil na Twoim miejscu :)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

Swir no mnie na przyklad dusza i sercem na pewno blizej do Rosji niz do Niemiec. Pozdrawiam

i wole smiac sie ze swojego domu: http://www.joemonster.org/filmy/5757/Najbardziej-polskie-ciasto

no widzisz , a mnie ani do Niemec ani do Ruskich dusza czy sercem , a smeije sie ze wszystkiego co smieszne , wiec nie widze zwiazku z tym co zaczeles .

A wracajac do histori to Ruskie sto razy gorsi od Niemcow , cz tez ile ludzi zatruli ta ruska wodka na smierc , czy tez zamordowali w bialy dzien znajomych ..o haraczach innych sprawach nie wspomne , ich sie wogole nie powinno wpuszczac nigdzie , kto wymordowal nasza inteligencje w

Jesli Ci blizej sercem do Ruskich to nie mamy o czym rozmawiac.

Ps; Przestal podobac mi sie Twoj zbiornik ..zgadnij czemu :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo mowic ja ostatnio dalem linki do naszych polskich two polish boys:D

identiko wykonawcy

tylko oni robili sobie jaja a tamci nie:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir - ide dzis na urodziny, juz sie Jelzin w zamrazarce mrozi, wypije za Twoje zdrowie:)

a co zbiornika, co coz - pewnie masz bardziej wypasiony i tyle. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales co mialem na mysli / a full wypas zbiornik to ma Andrniew jak dla mnie , nie cukruj sobie zbytnio ) wkur..mnie tymi ruskimi i tyle .

W zasadzie to nic do Ciebie nigdy nie mialem , ale mnie dzisaj zatkalo to co napisales :)

"blizej sercem do Ruskich " :0 nie wime czy to pisales juz po jednej setce , czy tak cos Ci sie napisalo ?:)

pozdr..

Ps;Zebym ja za Twoje zdrowie nie musial wypic :)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir ale mi naprawde sercem blizej do Rosjan, Niemcy sa dla mnie strasznie smutnym i "bezjajecznym" narodem, chyba, ze pechowo na takich trafialem. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon ale mnie to naprawde nie interesuje kto Ci jest blizszy sercu , mozlwie ze sam jestes z pochodzenia Rosjaninem czy Ukraincem , nie rozumie czemu mi tylko o tym w moim temacie piszesz ? Mnie sercu blizsza jest Polska :]

Wal na jakies Forum Niemieckie i im to powiedz , ja im podobnie powiedzialem kiedys na jednym z Forum co o nich mysle i jak wspomnialem ani Ruscy Ani Niemcy nie sa mi bliscy sercu .

I uwierz mi ze nikt sie juz w Posce nie bedzie ucyzl jezyka rosyjskiego w szkoalch o NIE !

pozdr..

Ps; Boisz sie ze Ci kurek zakreca ? baniaka chyba gazem nie ogrzewasz ?:)

Szymon wybacz ze pokazalem tego linka " Kazahstansky Kazatschock" gdybym wiedzial ze zareagujesz na zasadzie uderz peiscia w stol a nozycie sie odezwa , t opewnie bym tego linka nie pokazal i wszystko bylo by tak jak dawniej .

1545-sowiet.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.