Skocz do zawartości
AquaManiac

[s] Ricorda Florida obiecane 100 lat temu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o zdrowie pytam :)

Pisalem ja Wam dawno temu ze sprzedam kiedys cos z mojej kolekcji Florid i wlasnie nadejszła owa wielkopomna chwila. Problem jedynie jak to technicznie rozwiazac: ja przyjezdzam do Polski w sobote 22 grudnia i nie mam za bardzo jak tego przechowac lub dowiezc. Ktos musialby po nie przyjechac do Zielonej Gory w sobote rano. Rzecz do dogadania, damy radę. Zwierzakow nie ma duzo, ok. 10-15 sztuk, rozne wielkosci i kolory, praktycznie z kazdej odmiany cos sie znajdzie. Pewnie wiekszosc wie jak wygladaja moje zwierzaczki, niemniej pozwolę sobie zapodać przykladowe zdjecia tych przeznaczonych do sprzedazy:

720-pic%20062.jpg

720-s01.jpg

720-02aktynika.jpg

720-pic%20074.jpg

720-pic%20086.jpg

720-pic%20100.jpg

Ja widac zwierzaczki są rozniej wielkosci: od malych "szczepek" do prawdziwych olbrzymow - niektore maja juz kilka otworow gebowych i zaczynaja sie same dzielic. Sa dobrze wypasione roznymi pokarmami: fito, amino, witaminy, krewetki, cyklop, ikra itd... i zyja w optymalnych warunkach fizyko-chemicznych, wiec są silne i zdrowe :) Po ceny i szczegoly zapraszam serdecznie na priv, preferowaną formą kontaktu jest gg, jestem raczej zawsze niedostepny ale codziennie odczytuje wiadomosci, PM-y tez codziennie sprawdzam.

Czuwaj!

Wasz druch Boruch.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

AquaManiac, nie wiem jaka cena ale wziąłbym z 15 sztuk :), a poważnie jeśli ktoś je przechowa od Ciebie a później można będzie je kupić, to piszę się na 3 sztuki.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info na gg


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłbym zainteresowany wiadomośc poszła na priv i gg


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuje 2,odbiore osobiscie. Info na prv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watek był rzeczywiście dawno, ale pojedynek z Ricordea Farm myślę ze wygrany...zobaczymy

wiadomość na priv


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może faktycznie ktoś by to odebrał wszystko a potem porozsyłał po pozostałych osobach, oczywiście zrzucimy sie na jakas :drink


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie uda dogadac z aqua to do poznania moge podrzucic


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tym sposobem wszystki zwieraczki sa juz zarezerwowane. W sprawie odbioru negocjacje trwaja, na pewno cos wymyslimy tak ze wszyscy beda zadowoleni :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz kiedyś rozmawialiśmy nadal jestem chętny na pare sztuk, moge wysłac andrzjowi:)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie, ja Cie nie bralem pod uwage bo pisales ostatnio ze kupiles pare sztuk :) Cos wymyslimy Blazej, wiesz ja chce sobie zostawic przynajmniej 3-4 polipy "rezerwy" z kazdej odmiany, ale najwyzej dostaniesz cos z tej "rezerwy".


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) , mam nadzieje bo niby to miał być maj a tu juz sie grudzień zrobił i nadal nic:) chetnie podjade do Zielonej Góry je odebrać

pozdrawiam


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to u mniei u blazeja juz sie mocza w baniaczkach.

aqua dzieki wielkie i pozdrowka


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ze mną??:), mimo monitów do osób w powyzszych postów tylko darken12 mi odpowiedział,ale dalej niewiem czy dla mnie tez są czy nie??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leoni aquamaniac nic nie wyslal do ciebie z tego co wiem.nie wiem jak z nim sie dogadales.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli załatwili mnie bez mydła:sad


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leoni :

czyli załatwili mnie bez mydła:sad

Ja też miałem 3 sztuki ale z tego co piszesz, że już wszystko powysyłane, to mi też przepadły. No trudno ale się umawialiśmy.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam dwie , i AqaManiac pisał ze wysyłką zajmiąsię Błażej i Mati(wtedy było to jeszcze do ustalenia).Ale AquaManiac chyba gdzieś pojechał na Świeta i nie odpowiada, a na privie też zadnych wiadomości. Czyli :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem obiecane 2 male sztuki ale nie na obietnicy sie skonczylo bo nie dostalem odpowiedzi na temat dostarczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! gdyby kiedys byly jeszcze w sprzedazy, wzialbym kilka sztuk. za takie cacka każdą cenę dam :) wesolych swiat zycze przy okazji!


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.