Skocz do zawartości
S_Y_N_E_K

Jaki telewiozr LCD z full hd

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na forum przewaga LCD? Moze zrobimy ankiete, kto uzywa plazmy a kto LCD i jakich firm?

1:0 dla LCD, Samsung :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony to Samsung. Sony nie produkuje paneli LCD , bierze je od Samsunga. Samsung wypada lepiej poniewaz jest składany w macierzystej fabryce , a Sony głównie w starej montowni na Węgrzech , dopiero w przyszłym roku zapowiada sie poprawa , bo bedzie nowa montownia w Hiszpanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu Bravie to MOJ OJCIEC kupil, a ja mecze Samsunga :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w miarę niezależne forum w tym temacie:

hdtvpolska.pl


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony - Fony :)

Kupujemy te pompki, lampy, odpieniacze, grzalki i cholera wie co jeszcze i przynajmniej niektórzy z nas patrzą na to, ile te nasze akwariowe sprzęty zjadają prądu:)

Dlaczego nikt tego nie robi kupując telewizor ?:)

Plazma zeżre tyle co wielgachne i wypasione akwarium, a LCD tyle, co welonek w kulce :)

Mamy już prawie 2008 rok a nie 2003 - LCDki już są bardzo, bardzo blisko plazm (pod względem jakości obrazu), a plazmy są w odwrocie - to widać, słychać, a nawet czuć :)

LCDki tanieją bo produkcja tanieje, rynek się powiększa, a plazmy tanieją bo już czas na nie - doświadczą losu telewizorów kineskopowych i to już całkiem niedługo.

pozdrawiam wszystkich fanów plazm :)


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z technologią OLED? Przyznam ze z braku czasu jestem ostatnio w tyle z nowinkami technicznymi, ale gdzies tam czytalem ze pierwszy telewizor OLED jest juz na rynku, jesli pamietam to LG go wypuscil. Na razie przekatna jest jakas smieszna, 21 cali chyba :) no ale pierwszy krok zostal zrobiony, OLED zapowiada sie chyba calkiem niezle, widzialem urzadzenia przenosne z ekranami OLED i obraz byl bardzo bardzo soczysty :)

A przyszlosc to w ogole IMHO projektory, lada moment wejda rynek kieszonkowe projektory oparte na LED-ach, odpadnia problemy z wymiana lampy, grzaniem, halasem itd...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy z oledami nie byl problem wlasnie z zywotnoscia?niski pobor pradu ale zywotnosc kulala.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszlo mi do glowy ze ten temat to nie jest do konca taki off-topic: przyznajcie sie, jaki sygnal HD podajecie na ekran najczesciej? Bo ja rafę koralową :) Albo puszczam pokaz slajdow ze zdjeciami z rafy i tak sobie chodzi caly wieczor, taki obraz na scianie tyle ze sie zmienia co chwile :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua ty serio jestes maniak:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):D

90*50*50,sump96l,30kg LR,Deltec AP600,Eheim 1250 obiegowa,cyrkulacja Marea 3200 i koralia evolution 4000,oświetlenie DIY 6*39W,Lajon112,dolewka SP 300,filtr przepływowy diy na absorber fosforanów i węgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, takich jak ja to jest na forum wiecej. Gdybyscie widzieli np. Grzeska Wojtasika albo Szymona jak pierwszy raz rafe na zywca zobaczyli...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):D:D

Ja ciebie Andrzejku też pamiętam z "bananem" conajmniej godzinnym :) - maniak do kwadratu :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke się porozglądałem i skłaniałbym się ku Sony KDL-40V3000 co o tym sądzicie? Szczerze powiedziawszy nie chce dać za telewizor nie wiadomo ile , a tu stosunek cena/jakość wydaje mi się b.dobry. Co wy o tym sądzicie? Wie ktoś może czym różni się KDL-40V3000 od KDL-40W3000?

Wstrzymałem się z zakupem do poniedziałku, możecie pomóc odpowiadając na pytanie:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu wstrzymał sie i kupil po nowym roku. Zawsze tak jest, ze przed swietami zachecaja roznego rodzaju promocjami i obnizkami a jak sie okaze miesiac pozniej sprzet bedzie tanszy i to bez promocji. To standardowy chwyt marketingowy, bo ludzie dostaja goraczki swiatecznej (szal zakupow) i kupuja co popadnie jak uslysza, ze jest promocja. Moj tata tez chcial kupic na swieta LCD`ka ale mu poradzilem, zeby poczekal.

Pozdrowienia.


112 l, Biostar Flotor + surface skimmer, Jebao WP-25,T5 - 4x24W 20 kg LR, 16 kg LS, parę miękasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki, jak będziecie cos organizować( myślę o nurkowaniu) to dajcie znać tel. Nie zawsze mam czas zaglądać na nano.

Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność moczyć tyłek, i oczywiście całe forum

MAREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się szczęsliwem posiadaczem samsunga LE-46F86BD (jedynie 46 cali)i chciałbym podziekować siatkarzowi za pomoc w wyborze. W sklepie porównywałem z Philipsami i Soniakami i ten telewizor bije wszytskie obraz jest super. Bardzo polecam ten telewizor.


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast gdzies ostatnio czytalem (chyba na IDG) , ze w styczniu w stanach na jakichs targach (detroit chyba) maja miec premiere telewizory "laserowe" ponoc ich koszty wytwarzania sa nizsze niz LCD, sa lzejsze i mniej pradu pobieraja, ale jak bedzie naprawde z cenami to sie okaze...


Budzi się we mnie zwierzę! (tylko obawiam się, że to leniwiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat SED i laser tv jest ciagle odkładany. Wstepnie 2010 zapowiedziano premiery. Byc może do tego czasu się duzo zmieni bo narazie SED tylko przy małych przekatnych ekranu oferuje super jakośc , ale przy 55 cali obraz był porownywalny z LCD. Czyli zadna rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jadę w sobote zamawiać telewizor LCD oczywiście full hd, ale kurcze do końca nie wiem jaki brać. Bardziej skłaniam się ku 46 calom, ale 40-tka też dałaby rade. Od telewizora do miejsca z którego oglądam tv jest ponad 5 m. Co moglibyście mi polecić, bo napewno są na tym forum, którzy w tym siedzą

Mogę polecić Ci Telewizor Samsung LE 40A551 , lepszego w tej cenie nie widziałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@integrator już dawno kupiłem TV, a zresztą już tutaj to napisałem:)

S_Y_N_E_K :

Dzisiaj stałem się szczęsliwem posiadaczem samsunga LE-46F86BD (jedynie 46 cali)i chciałbym podziekować siatkarzowi za pomoc w wyborze.


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.