Skocz do zawartości
Harari

Czarne spienione PCV

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkał się ktoś z Was z takim kolorem, interesuje mnie czerń lub naprawdę głęboki granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w OBI jest zawsze, zazwyczaj obok plyt plastikowych typu "szklo" przy regalach z drzwiami wymiary od 50x50 do 150x50 :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do OBI to nie zawsze sam kilka razy szukalem i nigdy nie bylo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czarny kupowalem bez problemu w ktoryms z tych marketow, wlasnie duze plyty. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OBI ostatnio kupowałem. Zmienili trochę miejsce ekspozycji. Teraz było w dziale z oknami, wcześniej przy rynnach i różnych cegłach. Trzeba spytać obsługę.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przeproszę się raz jeszcze z marketami ale ostatnio jak byłem w Castoramie było kilka kolorów ale nie granat i czerń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu widziałem w castoramie czarne 3mm i co najlepsze byly tez 5mm ale tylko białe o wym.150.50


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemny granat jest dostępny jako plexi 3mm. Szukałem w wielu miejscach, nie mogłem znaleźć takiego koloru. W końcu kupiłem w sklepie Polplast. (www.polplast.pl)


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakim dziele szukać tego spienionego PCV ? Byłem wczoraj w Leroy'u , szukałem, znalazłem stoisko z plexą a spienionego nie mieli najwidoczniej. Pomijam że sprzedawcy nie wiedzą nawet jak się nazywają :) Zastanawiam się nad jedną rzeczą, czy można do akwarium wpakować poliwęglan komorowy na dno zamiast spienionego pcv ? Martwią mnie tylko kanały w płycie , czy aby tam jakieś syfy się nie namnożą. Zawsze można to zakleić silikonem :]


400L + sump. Light 460W HQI + T5 + PC, Cyrk. 13k l/h, Jagger 300W, pienidło Turboflotor 3000 Blue na OR 3500 igiełka , obieg OR 3500, sól PREIS + Balling + bakterie, 10 kg LR + Ceramika + 44 kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też poszukiwałem spienionego pcv i trzeba niestety poszukać w różncyh, bo w niektórych marketach budowlanych jest tylko w kolorze białym, z granatem się nigdy nie spotkałem...

JAcek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Castoramie wczoraj widziełem i białe, niebieskie i granatowe spienione PCV. Więc chyba czasami mają na stanie....Czarnego nie było. :-)


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komus może przyszło szukac po stolicy to zdecydowanie odradzam. Przejechałem całą "marketową" Warszawe i nawet kawałeczka nie znalazłem. Dostałem od znajomego informację że jest firma w Pruszkowie i jutro się wybiorę. Jakbyscie znalezli gdzies w marketach to korygujcie na bieżaco bo ja bylem w Obi, Castoramie, L.Merlin i tam pracownicy rozdziawiali paszcze jak pytałem.

Pozdrawiam.

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w łodzi plexi i pcv kupuje się w dwóch sklepach z płytami plexi. na retkini i na limanowskiego. Przypominam się -- miałeś sprzedać mi pompę!!!!!!!!!!!!!


Automatyczne dolewki - tel 501 562 051 , mail dr_witt@wp.pl ,Allegro - Dr_witt

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=513551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupowałem ciemnoniebieskie w folpleksie,czarne też jest(dla zainteresowanych z Warszawy)


330l rafy + 180l szczepek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lipien napisz może jakie wielkości płyt sprzedają, jakie są ich dostępne grubości i ile płaciłeś?

Pozdrawiam.

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sam sobie odpiszę:) ...może komus sie przyda

Dzis byłem, zobaczyłem, kupiłem. Za czarne, matowe, 3mm grubości, 1m2 z przycięciem na wymiar liczą sobie około50zł.

Pozdrawiam

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różne kolory można również kupić w każdym oddziale firmy CEZEX na terenie całej Polski. Można zamówić /tylko cała płyta/ przytną na dowolny wymiar, kolory przeróżne, najlepiej wcześniej zadzwonić, ustalić i resztę powiedzą. www.cezex.pl


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma nazywa sie "Folplex" www.taniareklama.pl. Mają 3 oddziały w Warszawie, ale nie wiem czy w każdym tną na wymiar. Ja byłem na Woli ul. Ciołka 35 pawilon 33.

Pozdrawiam

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w stolicy kupowałem w firmie AKCES z ulicy Muszkieterów. www.akces-plexi.com.pl

Przycinają na wymiar, wyginają na gorąco. A jak ktoś potrzebuje jakiegoś małego kawałeczka to pozwolą sobie coś wybrać (za free) ze skrzyni z odpadami :)

Mają nie tylko płyty ale też i rury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w lodzi to polecam linart, agencja reklamowa, ceny o polowe nizsze niz w marketach, tna na wymiar PCV i pleksi, kupowalem u nich niebieskie i zielone PCV 3 mm.

maja siedzibe na lakowej.


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.