Skocz do zawartości
Szymon

A'propos "zadymy" na forum

Rekomendowane odpowiedzi

gregg1 a czy aby do konca jest to kwestia kasy?zrob mniejsza kopie jakiesgos wypasa.nie pochlonie on tyle kasy co wiekszy.a i na utrzymanie bedzie znacznie mniej kasy trzeba wydac.wazniejsze chyba jest reka wlasciciela.wiedza.fakt ze w mniejszym bedzie trudniej uzyskac taki wyglad jakw wiekszym ale tezmoze byc ladne i zasporo mniejsza kwote.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym sie zgodze ale darekn12 mówie tu o większości szczerze jak niemiałbym ksy a chcialbym morske to założyłbym fish only każdy robi to co lubi i każdemu sie podoba swój własny baniak i to jest najważnieszje ale jak widzi inne to go skręca nie ma co ukrywać każdy(większość)ma taki baniak na jaki pozwala mu portwel bo ja w swoim też wprowadziłbym dużo zmian ale nie moge życ tylko akwarium mam inne obowiązki jak każdy(hodowle ptaszników, skorpionów,węży i innych zwierząt)dlatego czas musze podzielic na wszystko

a ci co tu siedzą non stop na forum mają najwięcej postów to maniacy i to już jest choroba jakaś tam:D:D:D patrzeć w ekran co ktoś napisze

pozdro lece na pasterke sie napic nie chce być tym maniakiem:D


moje aukcje: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5553339 250L+sump 100L 25kg skały,cyrkulacja 4 kilo,obieg aquabee 2000/1,o?wietlenie 4x39(2x10000k,2xactynic),odpieniacz midiflotor na pompce tetra ap300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE TEGO OCZEKIWALEM PO MOICH POSTACH ALE TO SWIADCZY TYLKO O TYM ZE TO FORUM SIE NIC NIE ZMIENILO I ZE MIMO ZE SA TU LUDZIE MAJACY POJECIE O AKWARYSTYCE TAK SAMO JEST TU CALA MASA ADORATOROW I O TO MI WLASNIE CHODZI. NAPISALEM SLOWA KRYTYKI I CO I NIKT MI RACJI NIE PRZYZNAL !!! BO NAPISALEM JE W SPOSOB STANOWCZY. NIE ZROZUMIELISCIE SENSU MOICH WYPOWIEDZI BO CHCIALEM WAM PRZEKAZAC ZUPELNIE CO INNEGO.

Wyglada to tak Pan XXX mimo ze wkleja akwarium zupelnie nijakie a ktos na forum od razu daje mu 10 i to tal leci lawinowo kolega koledze itd itd a jak ktos naskoczy to od razu wszyscy na niego . Dlatego uwazam to forum za malo konkretne i dlatego tak dawno tu nie zagladalem.

Szymon nie czytalem wszystkich postow twoich w tym watku ale co ty ? Chcesz odejsc bo sie obrazasz ze cos tam napisalem ? Heh nie rob scen i lepiej podaj jakiegos linka do twojego zbiornuika to je ocenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos gdzies tu napisal ze odbiera moje posty jako reklame no to mnie juz zupelnie rozwalilo .

Dobrej marki nie trzeba reklamowac. Ludzie to robia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest takie, jak ludzie na nim piszący. I samo się nic nie zmieni.

Moze faktycznie będe usuwał posty i blokował użytkowników którzy wyowiadają się nie na temat albo czynią to - nie zachowując zasad dobrego wychowania i kultury.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem Panie rs4, ale wiekszosci nas nie chodzilo o to, ze krytykujesz, ale o sposob w jaki to robisz. Bo wygladalo to mniej wiecej tak ( i nadal wyglada): ja jestem madry, jezeli sie ze mna nie zgadzanie to jestescie do bani.

NIE ZROZUMIELISCIE SENSU MOICH WYPOWIEDZI BO CHCIALEM WAM PRZEKAZAC ZUPELNIE CO INNEGO.

Miedzy innymi o tego typu wypowiedzi chodzi. A wybacz, w komunikacji miedzy ludzkiej jest najczescie tak, ze czlowiek nie rozumie drugiego tylko i wylacznie dlatego, ze tamten nie jest w stanie w jasny i przystepny sposob sie wypowiedziec. Dlatego sadze, ze jezeli nie zrozumielismy Twoich wypowiedzi, to glownie ze wzgledu na fakt, ze niezrozumiale je artykulowales.

. NAPISALEM SLOWA KRYTYKI I CO I NIKT MI RACJI NIE PRZYZNAL !!!

Coz, to ze piszesz slowa krytyki nie znaczy, ze ktokolwiek ma sie z Toba zgadzac. Na dodatek z tego co pamietam, to w topicu darekn12 procz zamieszczonej fali krytyki zabraklo jednej drobnej rzeczy - odrobiny konstruktywnosci.

Dodatkowo, nie zycze sobie, aby ktos insynuowal mi jakie zamieszczam opinie, a jakich nie oraz to jakim adoratorem jestem. Adorowac to ja moge swoja dziewczyne.

A zbiornik Szymona mozesz obejrzec w dziale "Fotografia", ostatnio zamiescil uaktualnienie.

Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wyraznie w pkt napisalem co bym zmienil w zbiorniku Darka prawda. I co ? i czy ktos mi przyznal racje jakos tego nie zauwazylem. A zbiornik Szymona juz ocenilem ale mu sie dostalo za te kolory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow co to sie porobilo!

dostalo mu sie za kolory!!!

kim ty jeste rs4?jakos slowa o koloroach nie widzialem w poscie o akwa szymona.poprostu jest akwaladniejsze od twojego co pokazales i tyle.daleko mojemu i twojemu akwa do akwa szymona.

a co do mojej konstruktywnej krytyki jakos nie widzialem nic konkretnego oprocz tego ze skala zle poukladana i korale za blisko.a nie przyszlo ci do glowy ze moze mnie sie tak podoba?albo zerkni napoczatek mojego postu jak przestawialem skale i prosilem o rade innych forumowiczow czy jest dobrze.to jestmoje pierwsze akwa i jakos ze nie mialem doswiadczenia opieralem sie na doswiadczeniu innych.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs4

Dobra mamy Swieta, ja juz o nic nie bede sie wyklucal - trzeba byc spokojnym. Wesolych Swiat i szczesliwego ( takze akwarystycznie) Nowego Roku!


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.