Skocz do zawartości
Ben_sage

[s] Babka cinctus warszawa odbiór zamiana na mieskasy

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo robie przenosiny do 200l i bede miał na sprzedaż babke (wczesniej sie umówimy) bo najlatwiej bylo by ją wylowić.Odbiór na bemowie.Osobnik jest mlody.

GG 3632403 w chwili obecnej babka ma w regeneracji tylko pletwe bo cos ja chlastnelo.Zostala okaleczona w pletwe przez kraba.

biednababkadz3.jpg

W gre wchodzi też zamiana na ciekawe korale miekkie (zadnej xeni itp)

To jej obecne zdjęcia

akwa4sr4.jpg

akwa5ll9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj się @seba75 czepiasz. Kolega jest z Warszawy, tam jest wszystko droższe i lepsze :D


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jak się zmieni cena na bardziej atrakcyjną to biorę - kwestia kiedy odbiór i czemu do 200L jej nie przenosisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ ta babka ma do tego że lubi sobie poskakac na dywanik :D


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miq boje sie sie że mi wyskoczy a bede mial tam 2 pokolce i nie chce odlewać 30-40l od 200l bo bedzie im ciasno.Nie chce tez kobinować bo bede mial wąskie akwa 40szer.

Dobrze wysylka kosztuje 30zl do dolicz sobie.

to sie tyczy dla ludzi z warszawy.

Nie wiem tez czy wszystkie sklepy wysylaja rybe w zime.

Ja za nia zaplacilem 100zl a cene obnizylem do 80zl ostatecznie.

Wolalbym zaryzykować 80zl niz sprzedawać za mniej.W wawie krewetki kosztuje 70-80zl a w necie znajdziesz za 40zl i co z tego?

Nie każdemu na reke jest wysylanie i kupowanie w sklepach internetowych a ze cena w 2 czy 3 sklepach jest taka to inna para kaloszy ja widzialem sklepy gdzie kosztuje duzo wiecej.Wybór należy do kupca.

Jesli cie nie stać żeby kupić rybke o 25zl drozej niz w najtanszym sklepie w necie to nie moj problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogos nie stać to sa 3 wyjscia kupic po mojej cenie isc do media markt lub na stadion x-lecia :>

A tak wogole interesuje mnie tez zamiana na korale miekkie poza xenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wymienić się na ricordee


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na kilka mniejszych i kolorowszych miekasów.

ricordee szczerze nie w moim typku jest.

Podobaja mi sie :

Zoanthus

Sarcophyton

Cladiella

Sinularia

Parazoanthus gracilis

Sarcopython

wiecej i mniejsze kawalki do rozwoju.

W chwili obecnej babka przesiedzi napewno u mnie jakiś czas bo coś jej chlastnelo kawalek ogonka i chce zeby sie zregenerował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Podpinam sie do tematu - @PawełZontek, a może chciałbys sprzedać jakies ciekawe ricordee. Prześlij ajkieś foto na priv

Pozdrawiam.

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz miękasy to tutaj coś mogę pomóc :D i kwestia czy to ta sama babka z poszarpanym ogonem z innego Twojego wątku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, sądze ze za jakiś czas moge ją sprzedać ze sprawna płetwą jak sie regeneruje.A dopiero niedawno to u niej zobaczyłem.Mysle że po 2tyg-1 miesiac powinno sie poprawić to.Więc przeczekam z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.