Skocz do zawartości
jumman

Mam pytanie w sprawie wyboru komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Po analizie opracowań na forum nikt nie podaje właściwie ,który z komputerów jest lepszy profilux czy at controler.

Chciałbym mieć sprzęt z możliwością rozbudowy i niewiem który jest najlepszy proszę o doradzenie mi jaki wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt poza sklepami nie posiada obu więc ciężko porównać.

Ja mam profiluxa i jestem zadowolony. Jeśli chcesz mieć naprawdę dużo możliwości to kup najnowszego Profi z wbudowanymi już wieloma modułami, i dalej wolnymi miejscami na kolejne rozbudowy.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam IKS-a i też jestem bardzo zadowolony. Mozliwości rozbudowy bardzo szerokie, możliwość podłączenia 8 sond jednocześnie(ph, temp, redox,przewodność, stężenie tlenu,poziom wody i ciśnienie atm, 4 listw zasilających po 4 gniazdka w każdej z możliwością sterowania 16 procesami np światło, pompy cyrkulacyjne, pompy obiegowe, karmniki itp. Możliwość dołaczenia modułu sim to wysyłania raportów sms na komórkę.

Trochę drogi w komplecie ale warty tego no i wygoda duża.

Pozdrawiam Tomek.


160x60x60 ,sump 100x40x40, deltec hlp 5250,deltec TS1060s, mixer KM500,IKS Aquastar z dodatkami, dozownik aquastar4pro,lampa Arcadia series3-3x250W HQI(BLV14k)+2x80W actinic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam P. Andrzeju z wyborem kompa to jest podobnie jak z wyborem auta -pod hasłem "najlepsze" na pewno nie znajdziemy jednego egzemplaża:) Ja mam właśnie tego Profiluxa II+ EX (rozbudowanego)ma tyle możliwości że spokojnie mógłby obsłużyć dwa zbiorniki, jestem z niego zadowolony ale nie miałem do czynienia z innymi więc jest to odczucie subiektywne.Pozdrawiam.


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz zobaczyć na własne oczy jak pracuje i jak można bawić sie profiluxem, zapraszam do Iławy


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.