Skocz do zawartości
Andrzej58

(s) sprzedam Refractometer

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie sprzedam 2szt Refractometery nowe w pudelku cena od 183,00zł inforamcje na priv gg fajny nowoczesny sprzęt a ja jestem głupi wolę mierzyc palcem ... .zartuje mam elektroniczny.. a 3 szt to nie potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

110 pln ?


akwarium 150x80x60, schuran 150 , 2x160 BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie prosze podac cene


akwarium 150x80x60, schuran 150 , 2x160 BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm widze, ze cena jest tajemnica


akwarium 150x80x60, schuran 150 , 2x160 BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcje usunal pracownik serwisu :D


akwarium 150x80x60, schuran 150 , 2x160 BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej58 :

he za 100zeta moge to sprzedac za kilka lat jak sie...... he

Co za koles, jak dziecko.....


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wolny rynek, ale ostatnio np refraktometr Knoppa został zprzedany za 200 a cena sklepowa to 627.fakt ze uzywany, ale tam nie bardzo moze sie coś zepsuć. W sumie to takie urzadzenie, które działa lub nie,praktycznie nie moze byc trochę zepsuty.

Aquamedica mozna kupić juz poniżej 300 zł. Ale nie napisałes, że jest to fiermowy aquamedic z papierami i gwarancją.

Stety lub niestety zwyczaje sa takie ze sprzedaje się tu zwykle sprzet za połowe ceny, chyba ze rzecz była sprowadzana na zamówienie-bo takie akcje tez bywaja.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, nie chce sie czepiac, ale refraktometry blizej nieznanych firm ( a taka jest dla mnie ATC) na ebay'u mozna kupic za rownowartosc 60-80 zlotych plus 40 zlotych przesylki :D


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dajcie mu spokój !

Jak chce to niech wystawia i za 1000 zł. W końcu mamy wolny rynek :D

Jeśli ktoś zechce to kupi za każdą cenę.

Poza tym podoba mi się pierwszy post :D, bo przypomina mi Adiego - on chyba też mierzył ...palcem :haha

Andrzej58 :

Zdecydowanie sprzedam Refractometer firmowany ATC nowy w pudelku cena od ?01,00zł inforamcje na priv gg fajny nowoczesny sprzęt a ja jestem głupi wolę mierzyc palcem ... aukcja http://.....


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wiesz co sprzedajesz :D

ATC to nie nazwa firmy (przypuszczalnie jest to Chiński OEM) tylko skrót Automatic Temperature Compensation oznaczajacy, ze ten konkretny model potrafi podać zasolenie biorąc poprawkę na temperaturę mierzonej cieczy - krótko mówiąc temperatura mierzonej cieczy nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos pisze że wskazuje inaczej wzgldem temperatury he to mnie smiech oragnia! Wsadzilem taki sam sprzet do lodowki schodzilem do 5C st roznica byla o 1 kreske.. ale jak sprzet mial ok 15 st.. to pokazywal tak samo jak przy 25C czy 30C.. No ale moze byc problem jak ktos morskie akwarium ma np. na dworze i chce zmierzyc zasolenie przy minus..iles tam to jak spadnie kropla moze byc zle skazanie.. zawsze mozna chuchac heheh > Taki sprzet ma za zadanie pokazywac szybko i w miare dokladne zasolenie i tak jest.. ok.wytrzec szklo o gacie i po tescie a nie placic za to 200zl wiecej aby sie czuc ze ma sie lepszy sprzet bo ladny napis....to bzdura kazda z tych "znanych firm "robi buble..sama nazwa nic nie daje a prosze pokazac test tych firm co byscie chcieli go stosowac ... ostatnie odkrycie to co ? tylko Salifert ale sa tacy co mowia ze to tez chlam.

[blue]polecam mam 2 szt na zbyciu... Nowe!!![/blue]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.