Skocz do zawartości
Darek S

[O] Wężowidło zielone

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam zielone duże wężowidło. Niestety jest spore i może atakowac najmniejsze rybki więc albo tam gdzie sa większe rybki np pokolce albo do sumpa. U mnie siedzi w sumpie.

Nie wysyłam !.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia bym wzial tylko niestety nie mam po drodze wogole :D a szkoda

Mam juz takie jedno w akwarium jeszcze jedno tez bym chcial


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli istaniala by mozliwosc wysylki to z checia :D


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie weźmie, i albo ja lub ktoś z moich znajomych by sie wybierał do wawy to będę pamiętał. MOże się jakoś uda


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do Lublina. Jeśli aktualne to mogę zabrać boxa i przywieźć w drodze powrotnej do Wawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooooooooo

To ja bardzo bylbym wdzieczny


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli byłaby taka mozliwośc ze moglby pan wziac zwierzatko ze soba bede bardzo wdzieczny. Prosze dac mi znac smsem na moj numer (608 071 172) czy bedzie pan jechal napewno a zadzwonie i bysmy sie jakos umowili.

Pozdrawiam serfdecznie


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszam na 100% jutro i na 100% pojutrze wracam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerry - napisałem na prv


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerryego juz nie ma wawie

wiec napisz do mnie jak mozesz to mu przekaze


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerryego juz nie ma wawie

wiec napisz do mnie jak mozesz to mu przekaze


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dotarła moja wiadomośc do Ciebie na prv ?

Napisze jeszcze raz tu:

Jerry bedzie w Lublinie w środe po południu ( bo wtedy mam czas w środę) i wtedy zabierze wezowidło dla Ciebie. Napisał do mnie że zabierze w SRODE więc czekam na telefon od niego w tą środę co i jak, a wy się skontaktujecie pewnie w środe wieczorem po przyjeździe Jerrego do wawy.

Powinno sie udać wszystko zgrać.

Pozdr

Darek S


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<ok> dzwonilem do niego

Wielkie dzieki :D))


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

węzowidło juz u mnie w akwarium sie zaklimatyzowało. grzeczne tak samo jak moje drugie :)))

Wielkie dzieki


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że grzecznie siedzi :D U mnie też siedziało cicho do czasu gdy zjadło małego mandaryna, który miał brzydki zwyczaj zakopywać sie na noc w piasku. Zakopał sie tylko kilka razy ...

Od tego czasu poszło do sumpa. Gdy jest głodne zjada xenie i wogóle wszelkie mięso - sprawdziłem.

Dobrze, że przynajmniej karmienie jest widowiskowe, no i ma kumpla :)

Pozdr

DS


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bedzie mial male weżowidelko do akwa do chętnie przyjme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.