Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

W tym piachu nie ma żadnego życia, poza (podobno) bakteriami. Płukanie na pewno cześć z tych bakterii, jeśli tam są, usunie.

Wydaje mi się, że lepiej kupić zwykly, suchy piach, porządnie go wypłukać, aby nie pylił i dodać bakterii. Ja miałam taki 'żywy" piach, tylko z innej firmy. Sam piach byl super, lekko różowej barwy, pięknie wyglądał, ale przez prawie 3 tygodnie miałam w akwarium breję  straszną. Z powodu samego wyglądu piachu i tego, że dostałam go w prezencie od forumowicza nie żałuję, jednak uważam, że kupowanie ekstra takiego piachu nie ma sensu. Zakup zwykłego piachu, dużo tanszego, który można płukać i dodanie bakterii da podobny efekt, a przynajmniej mleka w akwarium nie będzie.

A jeśli chcesz mieć faktycznie życie w piachu szybciej, niż zaszczepi się ono ze skał czy szczepek koralowcow, to poproś kogoś o garsc piachu z działającego już akwarium.

 

Nik@

Nik@

W tym piachu nie ma żadnego życia, poza (podobno) bakteriami. Płukanie na pewno cześć z tych bakterii, jeśli tam są, usunie.

Wydaje mi się, że lepiej kupić zwykly, suchy piach, porządnie go wypłukać, aby nie pylił i dodać bakterii. Ja miałam taki 'żywy" piach, tylko z innej firmy. Sam piach byl super, lekko różowej barwy, pięknie wyglądał, ale przez prawie 3 tygodnie miałam w akwarium breję  straszną. Z powodu samego wyglądu piachu i tego, że dostałam go w prezencie od forumowicza nie żałuję, jednak uważam, że kupowanie ekstra takiego piachu nie ma sensu. Zakup zwykłego piachu, uzo tanszego, który można płukać i dodanie bakterii da podobny efekt, a mleka w akwarium nie będzie.

A jeśli chcesz mieć faktycznie życie w piachu szybciej, niż zaczepia się ono że skał czy szczepek koralowcow, to poproś kogoś o garsc piachu z działającego już akwarium.

 

Nik@

Nik@

W tym piachu nie ma żadnego życia, poza (podobno) bakteriami. Płukanie na pewno cześć z tych bakterii, jeśli tam są, usunie.

Wydaje mi się, że lepiej kupić zwykly, suchy piach, porządnie go wypłukać, aby nie pylił i dodać bakterii. Ja miałam taki 'żywy" piach, tylko z innej firmy. Sam piach byl super, lekko różowej barwy, pięknie wyglądał, ale przez prawie 3 tygodnie miałam w akwarium breję  straszną. Z powodu samego wyglądu piachu i tego, że fota łam go w prezencie od forumowicza nie żałuję, jednak uważam, że kupowanie takiego piachu nie ma sensu. Zakup zwykłego piachu, uzo tanszego, który można płukać i dodanie bakterii da podobny efekt, a mleka w akwarium nie będzie.

A jeśli chcesz mieć faktycznie życie w piachu szybciej, niż zaczepia się ono że skał czy szczepek koralowcow, to poproś kogoś o garsc piachu z działającego już akwarium.

 

Nik@

Nik@

W tym piachu nie ma żadnego życia, poza (podobno) bakteriami. Płukanie na pewno cześć z tych bakterii, jeśli tam są, usunie.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.