Skocz do zawartości
Jacek123

POMOCY!!Profilux II ex +1 (4 gniazda pomp)pompa doz+powerbar6D-D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam gorąca prośbę o Pomoc!

Napiszcie mi proszę jak podłączyć w/w zestaw (co do s1-4, co do s5-8 itd)i jak ustawić w sofcie (firm 3.08 i soft 3.08)aby:

1.działały pompy doz. i abym mógł nimi sterować( godz. włączenia poszczególnych pompek)

2.jak ustawić 6D-D aby ustawić 3 timery(2x świetówki dzienne i 1x nocne

3.czym się różni listwa STDL od Powerbara?

pzdrw.Jacek123

PS.czytałem posty o Profi ale sie pogubiłem i już nie wiem, gdzie robię błąd!


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę jakoś jaśniej o co Ci chodzi. Mam takiego samego profi może Ci pomogę


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guliwer777- to może po kolei:

1.pod które gniazdo w profiluxie podłaczyć poczwórną pompę dozującą?

2.pod które gniazdo w profiluxie podłaczyć powerbar 6dd

ps.instrukcje zapomniałem zabrac z pracy a internet mam po gprs i nie daję rady sciągnąć ze stron GHL


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystasz z programu komputerowego do profiluxa to tam jest cała instrukcja.

Wybierasz np. zakładkę dosing pumps klikasz tam znakiem zapytania i już sie pokazuje co i jak.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś u mnie słabo ze zrozumieniem tej instrukcji;) - prośba o sprawdzenie:

- najpierw podłączyłem powerbara do s1-s4 profiluxa

-zaprogramowałem sockety od 1 do 6

-wypiełem powerbara z s1-s4 profiluxa

-podłączyłem dosing pomps do s1-s4 profiluxa

-zaprogramowałem sockety i numery poszczególnych pomp od 7 do 10

-wypiełem dosing pomps z s1-s4 profiluxa i ????

i mam problem, bo gdzie podłączyć pompy? jak podłączę do s5-s8 to żółta kontrolka w dozing unit się nie pali

-zapala się wtedy , jak podłączę do drugiego gniazda com w powerbarze

Prośba o weryfikację...

i jeszcze: jeśli wszysto zrobiłem OK to czy istnieje możliwość zaprogramowania o której godzinie mogą się włączać poszczególne pompy?


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia w profiluxie czasu ( godziny)włączania się pomp dozujących w dosing pomp unit GHL?


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Pomoc


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jednak sam nie daję rady.Mam pytanie:

Czy jest możliwość ustawienia w profiluxie czasu ( godziny)włączania się pomp dozujących w dosing pomp unit GHL?

Jeśli tak to mam prośbę o łopatologiczne wytłumaczenie...

W chwili obecnej poszczególne pompy włączają się co 6 minut o północy, co nie jest komfortowe bo trochę hałasują.

Pzdrw.


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek123 :

...

i mam problem, bo gdzie podłączyć pompy? jak podłączę do s5-s8 to żółta kontrolka w dozing unit się nie pali

-zapala się wtedy , jak podłączę do drugiego gniazda com w powerbarze

Prośba o weryfikację...

...

Podłącz pompki pod S1S4, a powerbara do pompek (pompy mają 2 gniazda) i powinno grać. Wyjście S5S8 nie jest wyjściem typu "DATA" więc żółta dioda palić się nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lotnik za Pomoc; a jak ustawić opcje w sofcie aby sterować godzią włączenie pompek?


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.