Skocz do zawartości
krzysiek75

Weipro SA-2015 lub 2016 Czy ktoś miał taki odpieniacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Weipro SA-2015 lub 2016 Czy ktoś miał coś takiego? Proszę o opinie ewentualnych posiadaczy?


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weipro nie cieszy sie raczej dobrą opinią, ja miałem jeden z wcześniejszych modeli i byłem delikatnie mówiąc niezadowolony, z drugiej jednak strony jeśli szukasz nowego odpieniacza w podobnej cenie to niestety nie znajdziesz, najlepiej więc dołożyć 100 zł i kupić używkę renomowanej firmy, ale tutaj niech już bardziej doświadczeni koledzy się wypowiedzą

p.s.

wystarczy jak zamieścisz post w jednym miejscu na forum


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go określił jako materiał do wykonania odpieniacza DIY. W oryginalnej wersji nie widzę szansy na wydajną pracę. Mnie też skusiła cena i duży kubek na pianę, ale nigdy nie zamierzałem instalować go zgodnie z zamysłem producenta. Generalnie w miejsce oryginalnego wlotu wody wkleiłem śrubunek 25mm przez który połączyłem go z jedną z rur odprowadzających wodę z komina. Woda wypływa z odpieniacza mniej więcej jak w oryginale tyle że dołożyłem trójnik aby zainstalować rurę odpowietrzającą. Co do zasilania w powietrze użyłem pompy Aqua Bee 2000/1 igła, która pracuje w obiegu zamkniętym. Jak widać wszystkie zastosowane przeze mnie rozwiązania są takie jak np w odpieniaczu AP600 tyle że komora jest w kształcie prostopadłościanu.

Pieni nawet nieźle ale to już cieżko nazwać Waipro. Gdybym miał to robić jeszcze raz kupiłbym rury z przeźroczystego PCV i sobie pokleił.


400l HQI 2x150W + T5 3x39W ...w trakcie rozruchu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.