Skocz do zawartości
Przemek

Sprzedam - żarniki i układy zapłonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

sprzedam okakyzjnie:

4 żarniki 250W Fc2 14.000K(nowe) - cena 140zł/szt

2 żarniki 150W Rx7s 14.000K(nowe) - cena 110zł/szt

3x zestaw ukladu zaplnowego do hqi(dwa zestawy do 250W, jeden do 150W),- cena 70zł za komplet.

Więcej inform na priva.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamserdecznie.

Prosze o wstepna rezerwacje 1 zarnika 150w 14k.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku rezerwowałbym jeden żarnik 150W 14k i ewentualnie i jeden zestaw zapłonowy o tych samych parametrach

info na priv


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,przelw wam zrobiłem w sobote tydzień temu,mówiłeś że wyślesz żarnik w poniedziałek we wtorek mówiłeś że go wyślesz we wtorek a dzisiaj jest piątek a pani z waszego sklepu mówi że go wysłała w czwartek więc nie wiem kogo słuchać haha ,ale tam macie bałagan,nie ma to jak dotrzymywać terminów,obsługa klienta na bardzo niskim pozimie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

po pierwsze primo - nie wiem dlaczego piszesz to na forum, ale być moze jakiś cel w tym masz :(

po drugie primo - O jakim sklepie piszesz? Bo nie widzę aby z postu wynikało że żarnik sprzedaje sklep.

po trzecie primo - przelew został zaksięgowany na koncie we wtorek(być może faktycznie robiłeś go w sobotę, jednak żadna paczka od nas nie wyjdzie, jeśli ma być bez pobrania a przelew nie wszedł).

W środę mieliśmy dostawę(byłem poza firmą cały dzień) i paczka poszła w czwartek jak wróciłem.

Nie wiem więc skąd ten przytyk o bałaganie i takie ogromne ciśnienie u Ciebie - ja zazwyczaj w takich sytuacjach proponuję węgiel. :(

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym forum dlatego żę tu jest twoja oferta,dalej jeżli ty mi mówisz w sosbote że jak wyśle przelew dzisiaj to ty mi nato że żarnik idzie już w poniedziałek priorytetem co nie poszedł,potem mówisz że WYSŁĄŁEŚ we wtorek i mówisz mi że to wina poczty że tak opieszale działa a okazuje się że też nie wysłałeś,a w piątek dzwonie na podany numer a ta kobieta nie wiem czy to pracownica czy kto to mówi że chyba wysłałeś w czwartek,co też nie wiadomo,to ja już nie wiem co mam o tym myśleć sam podważasz swoją wiarygodność i z tąd to ciśnienie,ja jeżeli miał bym taką sytuacje to napewno bym poinformował klienta żeby się nie denerwował no i tyle chyba.

A i jeszcze odnośnie węgla to węgiel jest na rozwolnienie a nie na ciśnienie i to chyba nie mi potrzebny.I jeszcze jedno nie mam nic na celu pisząc tu tego posta.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sprostowanie jeszcze odnośnie sklepu dlaczego napisałem że sklep,bo w profilu masz adres sklepu,napisene zawód biznesmen i jak gadaliśmy to powiedziałeś że bym zadzwonił do laski pani I.która siedzi w biurze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem wiele sób co powiedziałuy mi ze wpłaciy i do tej pory po wysyłce towaru czekam na pieniądze, choć to temat do innej rozmowy.

Myślę wiec, ze oczywiste jest to dla Ciebie, ze dopókui nie ma pieniązków na koncie, nie wyysłam towaru(tym bardziej, ze powiedziałem Ci, ze wysyłka na mój koszt, jak otrzymam przelew z góry - z czego się wywiazałem)

Co do Pani w biurze - chodziło mi o p.Dorotę, która przygotowała wysyłkę i sprawdzała czy przelew jest już na koncie.

Co do opisu w stopce - czy gdybym w profilu miał:

"Miałem w wojsku kolesia . Nosił biblię zawieszoną na piersi . Szalone , wiem . I ta biblia zatrzymała pocisk wystrzelony w niego . Jak Boga kocham ! Żyłby do dzisiaj , gdyby miał drugą biblię powieszoną na twarzy"

pomyśłałbyś że jestem zawodowym żołnierzem z Vietnamu, nie patrząc na treść posta? :(

W poście napisałem, ze sprzedam okazyjnie - gdyby to miało być sprzedawane przez sklep - umieszczone by one zostay na stronach sklepu.

pozdrawiam

Przemek

Co do węgla - nie chodziło mi o rozwolnienie - ale raczej o wstrzymanie.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że jeżeli ci robie przelew z konta drogą elektroniczną to wydaje mi się że powinieneś go otrzymać w tym samym dniu a nie 4 dni po fakcie jak to napisałeś no i sam mnie wprowadzałeś w błąd mówic żę wysłałeś a nie zrobiłeś tego i to mnie drażni a o wojsku to jakaś wogóle apstrakcja,nie ma co się dalej rozpisywać bo widzę żę to nie ma sensu.Narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego!

przeczytaj prosze powoli jeszcze raz to co Ci napisałem i to co sam napisałeś - naprawde niepotrzebne są te nerwy.

przelew może i mi robiłeś w sobotę, ale po pierwsze przelewy w dni wolne od pracy realizowane są tylko i wyłącznie w obrębie danego banku(z mbanku na mbank, z inteligo na inteligo itd)

Nasze konto jest banku spółdzielczym - więc nie dosyć że robiłeś go w sobotę, to jeszcze z innego banku niż nasz bank spółdzielczy.

pozdr

PRzemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, ja sie tylko przypomnę, że do mnie nie dotarł jeszcze ten nieszczęsny żarmnik a to juz minął ponad tydzień od wysłania. Trochę długo to idzie. Może coś jest nie tak ? a może wysłany spedycją a nie zwykłą pocztą i nie mam dlatego awizo ?


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że się wtrące Przemku ja też wysłałem info na priva i do tej pory czekam na odpowiedź:(


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sie wtrace czasem przesylka idzie poczta polska ok 14 dni piorytet to zadna rewelacja he bo po 14 dnia mozna dopiero reklamowac wiec skad ten niepokoj u kolegi Darka S ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

prosze tego typu rzeczy załatwiac na priva - uważam bowiem że forum chyba nie jest najszczęśliwszym miejscem do prowadzenia tego typu korespondencji.

@darek

paczka poszła jako poczta polska przesyłka priorytetowa.z biura w poniedziałek podeślę Ci nr listu - przypomnij się proszę.

Co do przesyłek - pp zmodernizowała i wybudowała nowy punkt przesyłek w Pruszczu Gdańskim - i tak np. list idący z Pucka do Gdynia(40 km) idzie przez Pruszcz ok 10 dni.

A reklamacje można zacząć składac po 14 dniach.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zaplacic za przesylke kurierem 20 zl i miec ja na drugi dzien w domu niz sr** sie poczta i czekac tygodniami za przesylke i zaoszczedzic te 10 zl.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak lepiej kurierem i wziasc sobie 2 dni wolnego i spokojnie czekac na kuriera... :( jak by nie bylo kazde rozwiazanie w Polsce jest zle najpewniejsze samemu jechac.. :(:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.