Skocz do zawartości
Przemek

Dostawa SPS ReefShop - słów kilka...

Rekomendowane odpowiedzi

Helo,

Otrzymaliśmy w końcu wczoraj rano długo oczekiwaną dostawę koralowców SPS oraz ryb. Od razu piszę, odpowiadając na wiele pytań na priva, ze dziś w nocy oferta zwierząt zostanie zaktualizowana - mam nadzieję ze także SPSów (musimy porobić zdjęcia).

Kolory mają fantastyczne - wiele odmian jest naprawdę rzadkich, wiele koralowców ma jeszcze ogromny potencjał.

Jest także kilka ciasteczek - jak m.in. Rose Bulb Anemone(Etecmaea quadricolor w kolorze fosforyzująco różowo-czerwonym). Są także ślimaki Dollabella Avriculata - których nikomu przedstawiac nie trzeba - jeden ślimak jest jak 15 ślimaków turbo(snocho przedstawiał ostatnio na forum bliźniaczy gatunek)Najlepiej przyjechac samemu i wszystko zobaczyć - serdecznie zapraszamy.

Pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że te sps-y z Bali to kozaki są:(:yes


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Warszawiaki,moze sie podzielicie z ziomkiem,jakimis szczepkami?:(


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj. Jeśli to był już 'mocno przetrzebiony' stock to pełen szacun i czapki z głów. Montipory superman nie z tej ziemi,a Acry - marzenie. Swoje małe co nieco odbiorę w poniedziałek to pewnie jakąś fotkę wkleję. Fajnie by było jakby Szymon pokazał fotki, bo podobno parę niezłych chwastów wyrwał ;]

Także, jeśli ktoś ma czym jeździć niech grzeje do Gdyni na łowy.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne sa i to bardzo

jak utrzymaja sie kolory to bedzie rewelacja

trzeba poczekac na pierwsze przyrosty


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach bylo sporo, brak funduszy ograniczyl mnie do trzech sztuk - wiem, ze marne sa szanse utrzymania tonacji kolorystycznej, ale nie moglem sie powstrzymac:)

890-dostawa.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa ..jeździcie i jeździcie i pewnie dlatego nie ma aktualizacji zwierzat w sklepie bo wszystko wykupione:((


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

postaram się w ciągu następnych kilku dni(do wtorku) zaktualizować ofertę - niestety rozłożyło mnie coś wirusowego - mam prawie 40stopni gorączki i leci ze mnie z każdego otworu (za przeproszeniem):(

Liczę że do wtorku się wykuruję.

przepraszam więc za opóźnienie i prosże o wyrozumiałość.

Na stanie jest ponad 140sztuk i nadal jest w cyzm wybierać.

25 marca jest nowa dostawa - krtótce pojawi się nowy topic w tej sprawie - dla ośób chcących dokonać zakupu prosto z frachtu - 110zł/szt(z tego co wiem ani jedna sztuka nie padła po transporcie u osób które zakupiły koralowce z ostatniej dostawy(

Wiem także, ze były(i są chyba :( zadowolone z zakupu.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.