Skocz do zawartości
gregorowicz

Pierwsze zalania

Rekomendowane odpowiedzi

Rebciu :

Jeśli nie zgadzasz się z opinią kolegi to napisz, że masz inne zdanie, a nie przedstawiasz tu szopkę, która tak naprawdę pokazuje tylko twój poziom kultury.

posłuchaj Moja KULTURA..MOJA WIEDZA .... MOJE AKWA ....JA CIE PROSZE ...weż sie zastanów do kogo i oczym piszesz ??? Moja kultura ....wymaga tego abym napisal w takiej formie ,jak napisalem ! dla mnie jesteś raczkującym czworonogiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona - po pierwsze, wlanij klina, bedzie ci lepiej, naprawde, po drugie - wstaw zdjecie zbiornika, wszystko bedzie jasne, dawno nie pokazywales, na pewno duzo sie zmienilo:D


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona - bardzo dobrze, ze chcesz pomagac, ale zauwaz, ze kazda twoja rada zaczyna sie od:

primo - ty leszczu, co ty robisz!

secundo - ale jestem nieprzebrana skarbnica wiedzy, az sie sam sobie dziwie, ze taka wielka

Czytam i pisze tu od trzech lat, ale z takim stylem spotkalem sie tylko u ciebie - czy jestem odosobniony w tym odczuciu - nie wydaje mi sie. Pozdrawiam i Wesolych Swiat:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Śledzę forum od dwuch lat i odniosłem podobne wrażnię jak Szymon Trochę skromnośći:D


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juwewaldi :

mam pytanie będe spawał stojak pod akwarium jaka musi byc minimalna wysokosc dla odpieniacza deltec ap600?

Cześć Waldi:)Przy wysokości sumpa 50cm. i szafki 90 cm odpieniacz wchodzi bez problemów.jak będziesz jechał do Łysego to zadzwoń

500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisze się całej sterty postów w jednym topicu pod sobą - to jest spam. Używaj EDIT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że mój post poszed w całkiem innym kierunku niż miał przeznaczenie


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ?????????? a niby czym ???????????


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa jakoś tak ten bojowy kurczak z Twojego avatara prowokująco łypie wzrokiem:D

Pozdrawiam

bigwalker


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

posłuchaj Moja KULTURA..MOJA WIEDZA .... MOJE AKWA ....JA CIE PROSZE ...weż sie zastanów do kogo i oczym piszesz ??? Moja kultura ....wymaga tego abym napisal w takiej formie ,jak napisalem ! dla mnie jesteś raczkującym czworonogiem ...

Po raz kolejny udowadniasz, że nadajesz tylko i wyłącznie na "bazarowych" falach. Akwarysta, który nie potrafi piasku utrzymać w czystości ale za to szczeka najgłośniej ;):);)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bigwalker - wiem, że za mało mam postów na liczniku więc mi nie warto się podlizywać. @szymon ma dużo postów - jemu już warto (patrz kilka postów wyżej). Jednak podobno czytasz forum już dwa lata więc pewnie wiesz, że lizustostwa tu więcej niż słonych zbiorników - liż dalej, będziesz miał szacunek (jeśli ci na nim zależy - a że zależy to widać bo lizanie dobrze ci wychodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko znowu nie płacz Przemkowi w rękaw, że bana dostałeś ;):);)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dyskusja z takim trolem jak PIONA nie ma sensu i może lepiej nie karmić trola.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Robert bo zaraz @alef (@dinks) posądzi Cię o "słodzenie" i będziesz "be" :):);) i jeszcze @piona na priva zasypie Cię epitetami, które pomimo jego starań nie wszystkich mogą przestaszyć ;););) ale co ja Ci będę tłumaczył jak sam wiesz z kim można zadzierać, a z kim nie warto ;);):D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.