Skocz do zawartości
rufi27

Czy to prawdziwe HQI

Rekomendowane odpowiedzi

To normalna lampa akwarystyczna z zarnikami meta halogenowymi. Musisz liczyc sie z wymiana zarnikow bo sa do D.


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale BLV produkuje żarniki w obudowie RX7s A Te ze strony to R7s zgodnie ze specyfikacją to R7S zwykły halogen a RX7s do żarnik matahalogenkowego

Tak myślę i chcię się upewnić że się mylę :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R7S to Rohrentyp- czyli rodzaj świetlówki T5, natomiast żarniki to typowe HQI dwutrzonkowe. Lampa w rozsądnej cenie- pytanie czy wysyłają do Polski , z doświadczenia wiem ,że nie chętnie.

Pozdrawiam Tomek


160x60x60 ,sump 100x40x40, deltec hlp 5250,deltec TS1060s, mixer KM500,IKS Aquastar z dodatkami, dozownik aquastar4pro,lampa Arcadia series3-3x250W HQI(BLV14k)+2x80W actinic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widocznie ludzie miewaja różne doswiadczenia :(, kupiłem w styczniu w tej firmie lampę i chciałbym, zeby polscy sprzedawcy z allegro tak załatwiali sprawę. Pieniądze puściłem po południu w środę przez ich system płatniczy, który jest po polsku !!!!! a który korzysta z różnych form płatności min. VISA, PAYPAL itd. Wieczorem dostałem potwierdzenie wysyłki i namiary na system śledzący przesyłke, a w piatek rano o 9.00 miałem kuriera z paczką w domu !!!! REWELACJA!!! Lampa super zapakowana, fakture dostałem mailem w dniu zakupu.


1000L +sump z refugium, 3x250W HQI +2x54W T5, AM AT-Control, ATI Power Cone 250, 2xTunze 6105+multicontroler, Red Dragon 6500 i cała masa innych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą lampę. Fakt pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie.

Jednak co do jakości samej lampy można by dyskutować jednak przy dzisiejszym kursie euro opłacalne.

Żarniki dają światło żółto zielone więc do wymiany, Aktynika ładna niebieska :(

Jednak polecam tą lampę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu ub. roku kupiłem taką , jest super ale żarniki HQI do wymiany , no i ta cena , jest tania jak barszcz:)


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.