Skocz do zawartości
TDS

Mam zamiar...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar obsmarować UM-UM na ich własnym forum.

Napiszecie pewno, ze tego się nie powinno robić, jednak ja to zrobię.

Dlaczego?!

Dlatego, ze firma ta nie szanuje mnie jako klienta.

No, ale od początku.

W styczniu tego roku zakupiłem od nich odpianek Beast 400, wpłaciłem pieniążki na konto i czekałem.

Po kilku dniach zadzwoniłem i zmieniłem zamówienie z Beast 400 na 1200, zrobiłem dopłatę i wszystko wyglądało ok. Około 20 stycznia zadzwoniłem i mila Pani oświadczyła, ze niestety nie będą mieli tych odpieniaczy a wiadomość o tym Ci, którzy je zamawiali dostana mailem.

Znów cierpliwie poczekałem parę dni, maił nie nadchodził wiec zadzwoniłem i zrezygnowałem z zamówienia spodziewając się ze pieniążki ( zaplata za beast 400 + dopłata na beast 1200) w ustawowym terminie znajda się na moim koncie)

Oczywiście nie mogę zapomnieć o tym, iż firma przelała pewna część pieniędzy na moje konto( dopłata na beast 1200), jednak podstawowej kwoty ( zaplata za beast 400) nie mogę się doczekać do chwili obecnej a mija już trzeci miesiąc.

Oczywiście powiecie, ze powinienem zadzwonić, spróbować to jakoś wyjaśnić.

Oczywiście, ze to zrobiłem, dzwoniłem do UM-UM trzy lub cztery razy.

Ostatnim razem dowiedziałem się, ze sprawa została przekazana osobie odpowiedzialnej za to, a Pani, z, która rozmawiałem miała mi podesłać maila i dąć znać, co się dzieje.

Niestety, od tej ostatniej rozmowy mija właśnie trzy tygodnie, a cala sprawa jak pisałem ciągnie się już prawie trzeci miesiąc.

Wydaje mi się, iż wystarczyło czasu, na napisanie maiła, załatwienie sprawy i przelew pieniędzy.

Mam nadzieje, ze przynajmniej usłyszę jakieś przeprosiny i wyjaśnienia od firmy za zaistniała sytuacje, bo oczywiście o pieniądzach nie będę wspominał.

Z poważaniem TDS


w realizacji- 120x60x60h

105 l sump, 2xAPF600:)DIY,

NJ6000,

2x T 6100,

1x6055

2x250 HQI +4x54W

masa innego drobnego sprzetu

Walka z glonami trwa - chyba wygrywam:D

http://tablica.pl/of...-20130829202216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyznam szczerze że nie znam tej sprawy(gdyż zajmuję się sklepem RS) , jednak obiecuję jutrą ją wyjaśnić.

Na pewno tego typu sytuacja nie powinna miec miejsca - i konsekwencje od osoby która udzieliła takich informacji a nie przekazała jej dalej zostaną wyciągniete.

Dlatego przepraszam za zaistniałą sytuację - jest mi przykro że do niej doszło.

W ramach przeprosin proszę przyjąć jednorazowy kupon rabatowy na zakupy zwierzat w RS - w wysokości 20%. Oczywiscie to w sytuacji w której zdecyduje się Pan na zakupy w naszym sklepie - a mam nadzieję że tak się stanie.

Pozdrawiam

Przemysław Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję bardzo za szybka interwencje w mojej sprawie, przykro mi jest, ze zostałem zmuszony załatwić to w taki sposób, jednak nie widziałem innej możliwości.

Raz jeszcze dziękuje i mam nadzieje, ze taka sytuacja już nie będzie miała miejsca.

Również mam nadzieje na dalsza współpracę

Pozdrawiam

TDS

PS

(DO MODERATORA:

Uprzejmie prosze o zamkniecie tematu)


w realizacji- 120x60x60h

105 l sump, 2xAPF600:)DIY,

NJ6000,

2x T 6100,

1x6055

2x250 HQI +4x54W

masa innego drobnego sprzetu

Walka z glonami trwa - chyba wygrywam:D

http://tablica.pl/of...-20130829202216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.