Skocz do zawartości
Aniu?

bojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo błagam o pomoc! Moja poprzednia para bojowników syjamskich zmarła, już prawie mając narybek[ tylko że samiczka nie chciała się parować] powodu tajemniczych ran [samiczka nie ich nie miała].Teraz mam tak samo zadbanego samca i chcę go rozmnożyć.Tylko jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze dwie mozliwosci rozmnozenia samca: przed podzial albo klonowanie.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by wziąć szczepkę i ukorzenić...


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz go nam czy kłóci się z pozostałymi pokolcami :D ?A może Błazenki im przeszkadzają :D ?


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze pomógł bym Ci, ale nie mogę pisać bo mi ręce opadły i szczęka zresztą też :D A w ogóle to się zastanawiam nad zmianą płci (dziewczynki są ponoć mniej agresywne w takich sytuacjach):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aniuś pomyliłeś fora:D.To jest forum o akwarystyce morskiej:)


90*50*50,sump96l,30kg LR,Deltec AP600,Eheim 1250 obiegowa,cyrkulacja Marea 3200 i koralia evolution 4000,oświetlenie DIY 6*39W,Lajon112,dolewka SP 300,filtr przepływowy diy na absorber fosforanów i węgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne towarzystwo na tym forum, nie ma co:D:D:D


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moja samica,była agresywna.:D:):D:D:DA do wyrozumiałej Ryby:bojowniki żyją w wodach słodkich,ale trochę mu solę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pieprzyłeś(aś) też ? :D, niedobór pieprzu w wodzie wzmaga agresywność u ryb :D:)


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadam z kimś kto mi pomoże, a nie będzie mówić żebym soliła wodę:D:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anius, a jak ma jeden bojownik zyc w dwoch akwariach? Coraz bardziej mnie to ciekawi.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anuś z bojowniki łatwo rozmnożyć, ale to opowiadanie powinno pojawić się na innym forum


40L panel, 160L główny, 22kg LR, Atman AT-203 2000l/h, 2x Marea Stream 2400l/h, A-S 300l/h, odpieniacz AM Midiflotor, 4 x 39W ATI T5, miękkie i twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani,nie to mam na myśli. Moje poprzednie bojowniki syjamskie żyły w akwarium w którym teraz żyje mój nowy samczyk. W akwarium nr.2 żyją:gurami,neony innesa,brzanki sumatrzańskie i gupiki. Pozdrawiam.:lampka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie to forum!To jest o akwarystyce morskiej wejdź na akwarium.net,akwarystyka.com czy wiele innych.


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aniuś z całym szacuneczkiem, posty fakt Twoje ale ile informacji z nich uda Ci sie wykorzystać w związku z Twoim pytaniem? Mam nadzieje że chociaż dobrze się bawisz...:D


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sądzisz Wojtesu, to sam coś napisz w związku z moim pytaniem!:D:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pytałem o celowość tego wątku na tym forum, a bojowniki to daleka przeszłość w mojej akwarystyce słodkowodnej i chyba więcej byś się dowiedziała na forum słodkowodnym ale to zapewne wiesz...:D

Mimo tego życzę doczekania sie odpowiedzi... Pozdro...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszesz wnioskuje ze trafilas na samca geya i pozostaje Ci tylko adopcja


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cha! Cha! Masz na myśli Lucjusza[samiec S.P.] czy Sephirotha[samiec mój żywy skarb]?Ani jednego ani drugiego nie masz prawa obrażać!!!!!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję wątek umieścić w off topic- temat- trochę śmiechu


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej! Kocham zwierzaki , więc umieść siebie[raczej swoją wiadomość]na moim e-mail Samoyed19@wp.pl!:lampka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.