Skocz do zawartości
wojtasmaj5

Napowietrzacz RESUN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad kupnem napowietrzacza firmy RESUN a model to AC-9902, pompka mająca dwa wyjścia i z jednego wyjścia dająca 105 litrów na godzinę czyli w sumie 210l/h.

I tu maje pytanie jak z głośnością tej pompki? Czy może lepiej wybrać Atmana HP-2000? A może coś innego z tego przedziału?

Napowietrzacz ma być do napędzania miniflotor'a.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w midiflotorze chodzi Tetra APS 400 i pieni aż miło, do miniflotora zapodaj sobie Tetre APS 150 albo jeszcze lepiej 200, zawsze możesz podnieść trochę wyżej odpieniacz żeby kubka ci szybko nie zalało.


40L panel, 160L główny, 22kg LR, Atman AT-203 2000l/h, 2x Marea Stream 2400l/h, A-S 300l/h, odpieniacz AM Midiflotor, 4 x 39W ATI T5, miękkie i twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad Tetrą ale odstrasza mnie troszkę cena:blush a jak jest z głośnością pracy Tetry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam brzęczyków Air Pump (dawniej sprzedawane pod marką Jebo) 240l/h z regulowanym przepływem. Są bardzo ciche, praktycznie bezgłośne, miałem tetrę i nie wytrzymuje z nimi konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makwas czy ta pompa to Hailea model ACO-2204? Bo jeśli tak to tak samo budowane są pompy Atman i myślałem nad kupnem modelu HP-2000 ta pompka również ma dwa wyjścia i wydajność 300 l/h.

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tego napowietrzacza, bo podobno jest wydajny i naprawdę cichy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompka jest chińska, na opakowaniu podane jest 15dB, wydajność 240l. Używam jej od 3 lat w słodkim, stoki w sypialni zaraz koło łóżka i jest praktycznie bezgłośna. Ma 2 wyjścia i regulację przepływu potencjometrem. Na pudełku "pompa powietrza do akwarium A250". Niedawno kupowałem drugą i kosztowała 44zł w sklepie tradycyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.