Skocz do zawartości
Admed2

MOZE JAKIS ZJAZD ZROBIMY?

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem za 21-22


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że temat umarł śmiercią naturalną? Dlaczego mnie to nie dziwi?:con

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo my Polacy potrafimy w wiekszosci tylko duzo gadac-nie obrazajac nikogo.Jak powiedzialem swojej dziewczynie ze w planach jest zjazd i chetnie bym pojechal to..... cyt. .....hehehe ty taki zielony bedziesz tam jechal...a po co?,nawet plywac dobrze nie umiesz,ale w sumie to dobrze bo w koncu komp sie zwolni i bedzie kilka dni swietego spokoju bo ostatnio nic tylko Nano i Nano,balagan w domu i w lodowce pusto,a ty tylko akwarium szkoda ze cyckow nie ma.Ale jak chcesz to jedz,pamietaj tylko ze w sierpniu wyjedziemy razem i zeby ci urlopu zostalo.Potem zczailem jak sprawdza czy jakies akwarystki jada.Co sie usmialem.....

Ale juz tak powaznie.Przydalby sie jakis Mentor kto w koncu zberze ekipe do kupy,podejmie decyzje,kiedy i gdzie,zrobimy liste gosci i zdrowie :playing


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w dalszym ciagu pasuja oba terminy ale sie nie odzywam i czekam grzecznie, bo coz ja swiezak moge :playing

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia tez bym sie wybral poszerzyc wiedze bo jak i Grzegorz D. nie mam jej zbyt wiele , ale umiem przynajmniej plywac:D

Pamietam jak bylem bardzo malym chlopcem to ojciec zabieral mnie na jezioro. Na srodku wyrzucal mnie z lodki i odplywal.

Plywanie przyszlo mi dosc latwo , ale bardzo trudno mi bylo uwolnic sie z worka :playing

pozd . Robert


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Wy na taki pomysł, aby każdy kto chce przygotował jakąś krótką informację o swoim baniaku (może jakaś prezentacja, opis zwierząt+plus spostrzeżenia nt ich zachowania, fotki, zwierzaki do wymiany, sposób aranżacji)? Rzutnik, nieduża sala i mamy nano-konferencję morszczakową:playing Dzięki poruszeniu wielu tematów powstałyby okazje do dyskusji, do tego konstruktywnych, bo nie wszyscy mają odwagę wymyślać innym w "realu", tak jak to czasami dzieje się na forach. Do tego odpowiednia porcja % wyluzuje atmosferę:)


250L / 96L sump - Eheim 1250 - Tunze 6055,6045 - Profilux - Midiflotor - HQI+T5

moje zwierzaki: http://www.nano-reef.pl/plug.php?e=gallery&u=2265

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal twierdze ze aby zjazd byl mozliwy trzeba uruchomic post w którym bedzie lista zadelkarowanych i zamawiamy impreze. Ale to musi zrobic jeden z administratorów.


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo nie wszyscy mają odwagę wymyślać innym w "realu", tak jak to czasami dzieje się na forach
Właśnie dlatego miałem obawy jak widać słuszne że "zlot" nie dojdzie do skutku. Za dużo żółci jest wylewane na forum, a atmosfera często nie ma nic wspólnego z koleżeństwem... Smutne to trochę że tak się sprawy mają... Z drugiej strony znam takie sytuacje i wiem że dużo osób uznawanych za "czarne owce" na forum przy poznaniu live bardzo dużo zyskują. Inna sprawa jest taka że dopiero po takich zlotach, kiedy człowiek pozna przynajmniej kilka osób na żywo, pogada na luzie, popije, pośmieje się, dopiero wtedy czuje się na forum jak w domu :playing możecie mi wierzyć, znam to z autopsji, z innego forum co prawda, ale zasada sprawdza się zawsze :) dlatego jestem pełen nadziei że zlot jednak się odbędzie, potrzeba tylko kogoś kto to ogarnie. I tak naprawdę nie są potrzebne hotele, sale konferencyjne itp, bo wtedy takie spotkania tracą na kameralności, tworzą się grupki w pokojach itp. przy tej porze roku wystarczą jakieś domki nad ładnym jeziorkiem, ognicho, kiełbacha i piwo. Wbrew pozorom nawet nie trzeba gadać o akwarystyce bo nie to jest najważniejsze, to ludzie są najważniejsi! :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb ...piszesz ze masz juz doswiadczenie :playing wiec mysle (i reszta kolegow napewno sie ze mna zgodzi) ze to wlasnie Ty powinienes sie tym zająć.

pozd. <"U,llll,/


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamnik, Ty mnie tu nie wypuszczaj:D mam doświadczenie w bywaniu na zlotach, nie w ich organizowaniu. Zresztą juz jakieś projekty były co do czasu i miejsca, więc proponuję żeby to tylko dopiąć i gotowe :playing

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a czas leci :playing

Planowac sobie wolne czy znowu pomysl spalil :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak ?

"Czy leci z nami Pilot"

czy szukamy nowego miejsca?

Szymon ..moze jeszcze jeden telefon bys wykonal ?

brakuje napewno listy chetnych i chyba powinno sie zalozyc taki watek gdzie wpisywalo by sie tylko chec spotkania i ewentualnie termin ktory nie pasuje ( bez zbednych innych postow)

Mati ...w Ustrzykach ponoc jest slicznie:) i ta tama

Seb ..ja w nic nie chcialem Cie wpuscic ,bywanie na zlotach pomaga w organizacji..wiesz co jest najwazniejsze ;)

pozd. Robert


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się generalnie wydaje że to już trochę musztarda po obiedzie bo znaleźć tuż przed sezonem czy wręcz w trakcie w miarę fajną miejscówkę na kilka(naście, dziesiąt) osób graniczy z cudem, my (drugie forum na którym się udzielam) zloty planujemy minimum 4-5 miesięcy wcześniej, w takim czasie da się to ogarnąć, w sensie wpłat, planowania wolnego, rezerwacji miejsc itp. Niemniej jednak gdyby chcieć się spotkać tak po prostu, żeby pogadać, poznać się live, powyć w nocy do księżyca przy ognisku z piwem i gitarą, to uważam że jeszcze nie jest za późno chociaż to ostatni gwizdek:satisfied

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapozno to razcej nie ..miejsc takich jak np to:

http://www.olesnicarelaks.emeteor.pl/

jest wiele i w tym akurat przypadku miejsca sa napweno a 40zl od osoby to nie jest duzo

jesli wybral by jakis rejon to znalezc cos podobnego jest naprawde latwo

pozd, Robert


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i na gadaniu sie skończyło a zjazdu jakoś nie widze :)_o


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Londynu mnie natchnęli i pozwoliłem sobie odświeżyć wątek. Jest już po wakacjach, większość już jest w domach to ... może jakiś zjazd zrobimy ? ;)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze chetny


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz trzeba znaleźć kogoś, kto to zorganizuje ;) Mam nadzieję, że teraz nam wyjdzie. Proponuję kogoś z moderatorów ;)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja też ;)


"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"

Ernest Hemingway

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Jest jakaś szansa że jakiś zlocik dojdzie do skutku? Fajnie by było zobaczyć live ludzi z którymi się tyle godzin przebywa na forum... Może dałoby się jakoś dociec w jakim rejonie kraju jest najwięcej aktywnych użytkowników i tam zrobić jakieś spotkanko? Zawsze to lepiej gdy kilka osób zajmuje się organizacją czegoś takiego niż jedna...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.