Skocz do zawartości
Admed2

MOZE JAKIS ZJAZD ZROBIMY?

Rekomendowane odpowiedzi

A może poprosimy Przemka żeby dodał sekcję "Zloty/spotkania" wtedy będzie trochę łatwiejszy dostęp do informacji, bo się boję, że jak przez dwa dni nikt się tu nie odezwie to wątek zginie w gąszczu informacji i znowu będzie d..a ze spotkania. Jeżeli chodzi o lokalizację forumowiczów to zrobiłem sondę, która mniej więcej określi nasze zagęszczenie w danym województwie ;)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze lepiej dac sobie luz i zapomniec o tym poscie. i tak tu zaden moderator nie ma zamiaru nic organizowac. juz przerabialismy ten temat wczesniej i nie chcieli zrobic ostu i dopisywac osoby ktore chca sie spotkac. nik nie odpowiedzial gdzie sie spotkamy itd itd. poprostu nie mozliwe jest zorganizowanie tego zjazdu. a szkoda


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Admed2 co za pesymizm. Trochę wiary ;) Przecież wcale moderator nie musi nic organizować. My zwykli klubowicze też możemy ;) Już 12 osób wzięło udział w sondzie. Jest ostra walka pomiędzy małopolską a ślaskiem ;)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze i pewnie wezme tomka i eltoma ;)


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Admed2 :

ja sie pisze i pewnie wezme tomka i eltoma ;)

dzięki, ale znając życie, to jeszcze duuużo solanki się przeleje zanim zorganizujemy jakieś spotkanie


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z całej Polski to będzie ciężko. Na południu Polski robią sobie forumowicze spotkania. Na północy również. Mnie bliżej na północ. Myślę, że dobrze byłoby zjazd zrobić gdzieś w okolicy sklepu ;). Na północy wchodzi więc w grę okolica Trójmiasta ;). Jestem chętny na zjazd, byłem na dwóch i miło je wspominam.

Nie da się dopasować miejsca i terminu wszystkim, raczej kilkunastu osobom. Myślę jednak, że nawet kilkanaście osób może się z powodzeniem spotkać. Jeśli zrobimy to w okolicy Trójmiasta to z tych okolic też parę osób się znajdzie ;).

Moja propozycja zjazd w Trójmieście, miasto dowolne. Kto chętny niech się wpisuje. Spróbujemy w tej grupie ustalić wspólnie termin. Komuś pewnie i tak nie dopasuje, ale zjazd może dojść do skutku, jak będą chęci.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli impreza odbywała by się w Polsce północnej to obiecuję objąć patronat honorowy nad imprezą ;)

Ze swojej strony mógłbym zorganizować wieczorny seans filmowy na projektorze KD - i oglądanie filmów HD o wiadomej tematyce ;) (ekran + projektor). Oczywiście dla zainteresowanych - mogą też być filmy o tematyce zgoła odmiennej - jak np. mam pasjonujący film o przyswajaniu fosforanów w uprawach hydroponicznych rzodkiewek i wpływu na ich wzrost w kontekście różnych poziomów azotanów. Pasjonujące - polecam ;)

Oczywiście konkursy i inne atrakszyn również byłyby - zresztą na ostatnim (który się odbył ;)) zlocie w Gdyni było bardzo sympatycznie - dlaczego by więc tego nie powtórzyć.

Trzeba tylko rozejrzeć się za jakimś hotelem/pensjonatem.

Ogólnie jestem na tak - obiema ręcami.

pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę ;) Przemek już się odezwał i obiecuje nas wspomóc organizacyjnie. Teraz tylko niech wpisują się chętni.

Uprasza się jedynie o nie dopisywanie się w wątku malkontentów. ;)

Ja jestem zdecydowany.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za:)...a może jakiś pensjonat na Kaszubach:playing

Przemo jak dobrze zrozuniałem masz chęć zostać sponsorem:Dzacna inicjatywa


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dawno nie odwiedzałem północnej Polski więc czemu nie ;)

Z przyjemnością wezmę udział.

Pzdr

Rafał


320l (124x54x50h); BM200; 2x6045; 2xSunsun; T5 ATI: 6x54W.

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ino 100 km do 3mia100 wiec tez pewnei w sobote jakas bym prysnal na taka imprezke. Moznaby sie doswiadczeniami i materialem hodowlanym powymieniac i po prostu pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem, że się zlecimy gdzieś w centralnej Polsce żeby każdy miał blisko ;) Ale co mi tam, może być Pomorze ;) Z wyjątkiem 11-go października pasuje mi każdy termin. Zapraszam również do udziału w sondzie (link w stopce). Na razie wzięło udział tylko 21 osób. W czołówce mazowieckie i ślaskie ;)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.