Skocz do zawartości
andrniew

Nowy TOTM na RC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolę poczekać na nasz Polski akcent:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W sumie żadnej rewelacji sprzętowej, odpieniacz mikser reaktor plus kilka 6100, a efekt zadziwiający , hmm....

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman czego wiecej do szczescia potrzebujesz? ;) Dobry odpieniek, mocne swiatlo, konkretna cyrkulacja, reaktor, mieszacz, refugium... Jest wszystko co trzeba, rzeklbym: typowy amerykanski zbiornik rafowy. Do tego on wymienia 20% wody tygodniowo! Moglby sie pewnie obejsc bez polowy urzadzen ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym samym pomyslalem. pozdrawiam

dodam jeszcze, ze wg mnie zbiornik miesiaca na takim poziomie powinien wyrozniac sie czyms szczegolnym i nie musi to byc koniecznie super wybarwienie - moze to byc kompozycja, pomysl na zbiornik, cos, czego nie ma nikt, cos niespotykanego w sposobie prowadzenia - jednoczesnie powinien oczywiscie cieszyc oko. Sa ladniejsze zbiorniki zaslugujace na to wyroznienie. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to dobilo:

350 Blue leg hermit crabs

100 Red leg hermit crabs

350 Cerith snails

75 Turbo snails

;)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy ichnich cenach...nie jest to nawet jakiś wielki wydatek; dla mnie najbardziej rozbrajająca historyjka to pęknięty zbiornik i dziecko podtrzymujące wiarę w lepsze jutro...Amerykanie uwielbiają takie płaczliwe historyjki z happy-endem ;)


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj angielski jest do d*py (samouk)wiec sie nawet dobrze nie zaczytywalem ;) tylko pobierzeni technika i co tam trzyma dlatego mnie w/w info rozbroilo :D

osobiscie mam w 374l 4 kraby i 5 turbo ;) i juz uwazam ze krabow jest o polowe za duzo bo szczepki przewracaja, a slimaki nie maja co jejsc bo glonow prawie nie ma :D


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno bezpieczna granica dla ślimaków to 1 na 10 litrów, ale jest tak chyba jak z większością mitów o akwarystyce morskiej:) są weryfikowalne tylko na podstawie życia w zbiorniku, sam na razie mam 6 ślimaków (2 do piasku i 4 na skały i szyby) i nie zamierzam dodawać więcej, przynajmniej czasowo - po prostu mam nadzieję, że nie będzie wysypu glonów; mam także 1 kraba i to mi chyba wystarczy, nie jestem ich wielkim zwolennikiem, ewentualnie czerwone, niestety dla mnie niebieskie to rozbójniki ;)


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.