Skocz do zawartości
Qbab

Już wiem dlaczego nie lubię piłki

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie dość że mamy słabą reprezentację to sędziowie oszukują.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oszukuja - no k.....wa , jak zawodnik sprowadza austryjaka za koszulke do parteru na oczach sedziego to co on ma zrobic, pogratulowac? Obiektywnie panowie , Bąk jak dla mnie to .............

i tyle.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaja dostalem +(obok ostrzezen) za slowo k.....a , to sie nie zdarza nawet na chrzescijanskim forum dobrego slowa, no gratulacje, niedlugo nie bedzie mozna napisan kurna, plissssssss,

Ps to oczywiscie off topic.

Ps.nie wiem co pokazali w Polsacie, ja ogladalem na ZDF i tam pokazali dokladne powtorki i na nich bylo widac jak Bak na oczach sedziego zaciaga goscia za koszulke na trawnik.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz uwazam to za przegiecie, za miliony reklam na moja skrzynke wywagam tolerancji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, i za pare kropek miedzy literami k -i - a dostaje ostrzezenie, wiec wale to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo forum jest dlanas albo my dla forum,ja wybieram opcje 1 i zegnam sie z tym RM. Przemek albo dobierz lepiej zasadsy , albo moderatorow.

Ps.popieram opcje zlikwidowania forum na rzecz Targowiska bo chyaba i tak w 90% to forum stalo sie targowiskiem , nie bede wnikal gleboko dla czego, chyba wszyscy zainteresowani juz sie zorientowali.

albo zlikwidowania gowogole na rzecz pseudo Allegro- w ktorym jakos nie mozna sie polapac co i jak.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za słowo "gowogole"? Jakieś nowe zwierzę?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla ciebie ;) go ( to forum) w ogóle:), czy to nie dziwne , ze w kilka sekund "+" przy innych moderatorach znikly? jak myslisz?


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcesz wiedzieć co myślę? Już raz napisałem co myślę i jakie jest moje zdanie o moderatorach w ogóle. Jeśli chcesz to powiem Ci co myślę... Po pierwsze moderatorowi (którym jesteś) zwyczajnie nie wypada używać pewnych wyrazów i pisać pewnych rzeczy... "Walę to"??? Moderator to moim zdaniem porządek, autorytet i przykład, a Ty stary przykro mi, ale żadnemu z tych kryteriów nie stawiłeś czoła więc jak dla mnie żenada... To tyle... Bez urazy, ale jeśli chcesz być szanowany - szanuj innych...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu sie zgadzamy Seb, nigdy sie nie prosilem o to, przed moim , jak to powiedziec po polsku ? nazwa skrocona? sa tematy w ktorych ponosi nas fantazja, bezmyslnosc, itd. A od osob odpowiedzialnych za ocenianie naszych wypowiedzi oczekuje zrozumienia tego kontekstu. Czemu nie banuje sie wypowiedzi blednych ( nie jestem tu wyjatkiem, i tez pewnie takich udzielilem kiedys a moze nawet niedawno), narazajacych innych na straty, jakie by nie byly. Mam ta przyjemnosc, ze moge ocaniac to forum od powiedzmy x czasu. I jedno dla mnie jest pewne, bardzo sie ono zmienilo. Coraz wiecej czasu poswieca sie na nim na sprzedawaniu a nie na tworzeniu, czepiamy sie nie tragicznych rad a prostych bledow ortograficznych itd. Teraz o szacunku, zdobywa sie go bardzo ciazko i moze nie ty ale inni sie zorientowali. Nigdy nie dostalem na forum konkretnej odpowiedzi na moje pytania, ( poza nim poznalem mega autorytety jak dla mnie i mysle i innych) zawsze zastanawialem sie, dla czego? dzisiaj juz wiem, . Chcesz sobie ze mna podyskutowac odezwij sie na gg. Podyskuujemy ;), bo jak by nie bylo nie wciagam sie tu w zbedne dyzskusje.

pozdrowienia. i jeszcze raz przyznaje Ci racje i bardzo prosze o przywrocenie mi statusu klubowicza , szczegolnie od moderatora ktory , nam !!! bo mi tez mznikl "+" po 1 zlikwidowal wlasnie te +.

Ps. osobiscie uwazam , ze nigdy moj status na tym forum ( moderator ) nie odpowiadal mojemu doswiadczeniu, ale mysle, ze blednie tez sa oceniane nasze naglowki. nie zawsze moderator znaczy - doswiadczony , wszech wiedzacy, bo czasami nawet ktos, kto ma miesiac akwa potrafi odkryc i zrozumiec rzeczy dla innych niepojete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderator to tylko uprawnienia do wykonywania niektórych operacji, nie ma to żadnego związku z doświadczaniem.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle, bo moim zdaniem powinno mieć związek z doświadczeniem. W takim razie jakie obowiązki ma moderator? Nie prawa tylko obowiązki?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynosić śmieci, myć okna itp. ;)

No ogólnie ma dbać o serwis, z tego co wiem nikt z nas nie dostaje za to żadnej kasy czy nawet bonusów w reefshopie więc robi tyle ile chce i nikt nie narzuca obowiązków. Jedyne co nam grozi to fakt że Przemek może odebrać nam uprawnienia. Tak więc ani praw ani obowiązków nie mamy zbyt dużych. Ja ze swojej strony staram się nie ingerować w dyskusje (pamiętam chyba tylko jeden raz kiedy to zrobiłem a i to było poprzedzone emailem do "niegrzecznego" dyskutanta). Za to dosyć często zwracam na PW uwagi dotyczące błędów w wiedzy chemicznej które niektórzy głoszą jako prawdy objawione - po prostu na tym się znam. Przecież najlepiej jak każdy z nas pilnuje (w miarę wolnego czasu) tematy w których ma coś sensownego do powiedzenia.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak!;) Ty znasz się na chemii i jak dla mnie jesteś w tej dziedzinie autorytetem, więc nie tak do końca funkcja moderatora nie ma nic wspólnego z wiedzą i doświadczeniem:) Wiadomo że nikt nie jest alfą i omegą, ale moderator powinien mieć coś do powiedzenia w jakiejś dziedzinie bo czy chcecie czy nie drodzy moderatorzy, wielu ludzi uważa Was za autorytety i bierze z Was przykład:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, jak by Kubica jeździł tak jak nasi grają to nawet w Ferrari nigdy by nie był w Q3 ;)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby nasi grali tak jak Kubica jeździ to:strutin ehhhhh szkoda gadać;)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderator jest miedzy innymi po to, zeby dbac o jakotaki poziom kultury, zeby skracac zapedy takich person jak Swir, Piona itp. Dyskusja, nawet goraca, z docinkamie na poziomie - to co innego niz ewidentne chamstwo. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomik :

a teraz uwazam to za przegiecie, za miliony reklam na moja skrzynke wywagam tolerancji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, i za pare kropek miedzy literami k -i - a dostaje ostrzezenie, wiec wale to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo forum jest dlanas albo my dla forum,ja wybieram opcje 1 i zegnam sie z tym RM. Przemek albo dobierz lepiej zasadsy , albo moderatorow.

Ps.popieram opcje zlikwidowania forum na rzecz Targowiska bo chyaba i tak w 90% to forum stalo sie targowiskiem , nie bede wnikal gleboko dla czego, chyba wszyscy zainteresowani juz sie zorientowali.

albo zlikwidowania gowogole na rzecz pseudo Allegro- w ktorym jakos nie mozna sie polapac co i jak.

Witaj

Nie doczytałeś do końca.

Nie wiem o jakiej likwidacji forum na rzecz targowiska mówisz? Czy aby to na pewno to forum? ;)

Targowisko zostaje - tylko bez komercyjnych reklam handlarzy i pseudohandlarzy. Ale to już było wyjaśniane i nie zamierzam do tego wracać.

PS> Wrzuć na luz - ja też jestem w.......y za wczoraj. ;)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.