Skocz do zawartości
Darekn12

zobaczcie jaka ciekawa aukcja:-)

Rekomendowane odpowiedzi

Iceberg, przecież ustaliliśmy, że nie "rzucamy mięsem" więc po co tym "mięsem rzucasz"


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu,traktuje to jako upomnienie...chce by mnie ukarano,czuje sie winny i spal w nocy nie bede (i tak nie bede)...prosze o wymyslenie kary,moge np. czyscic przez tydzien akwaria wszystkich forumowiczow i karmic rybki...Nie mam w zwyczaju "rzucania miesem" ,wiec moze byc teraz tylko lepiej...domyslam sie Rebciu ze skoro tak dlugo czekasz na czesci to musi to byc BMW,ja na jakis wtrysk elektroniczny czekalem trzy tygodnie i fakt ze Koreanczycy sa szybsi w takich sprawach,ale ja nie chce miec koreanskiego pojazdu..."konskie kopyto",wiem jak to jest bez motoru,nie jezdze juz pare lat i za kazdym razem jak przejezdza jakas maszyna ckli mnie sie i na placz sie zbiera...Pozdrawiam...RvI...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.chce by mnie ukarano
perwers :)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg chyba bingo, Rebciu chyba naprawde śmiga Bawarą, znaczy sie śmigał :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
seb :
.chce by mnie ukarano
perwers :)

Pewnie ze perwers,bo chyba nie podejrzewasz ze ja anarchista moglbym byc lojalny i uczciwy wobec kogos lub czegos...jak nie czytales,polecam Freuda,stare to to ale gwarantuje ze i u siebie znajdziesz jakas perwersje i w odroznieniu ode mnie pewnie o niej nikomu nie powiesz...Pozdrawiam...RvI...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe - forum zapłakać powinno (czy ktoś wie dlaczego ?)

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę szukać u siebie perwersji, jestem zdeklarowanym perwersem, akwarystyka sama w sobie jest perwersją:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"To perwersyjne R

Prawdziwy postrach męskich sfer

Straceńców pcha na żądzy żer

To perwersyjne R

Kto nie docenia

Takiego brzmienia

Łatwo się zmienia w jelenia

A Ha!

Choć się indyczy

Złości i syczy

Łazi jak węgorz na smyczy "

:):(


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.