Skocz do zawartości
tytan69

co o tym myślicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś jaka jest jakość wykonania tego ustrojstwa i czy nie za mocna do 65L?

http://www.allegro.pl/item402885047_wavemaker_5000l_h_tylko_12w_tworzenie_fal_.html


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki miałem nadzieje że usłysze właśnie coś takiego choć czekam na opinie kolejnych użytkowników


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają nie typowe wtyczki,jest niby przejściówka ale nie pasuje do wszystkich gniazd,trzeba po prostu

wymienić wtyczkę.


Tylko 300 litrów:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniejszy model i jest beznadziejny.Na pewno nie ma tych 3000l/h ,możliwość regulacji owszem ,ale bardzo głośna praca sprawia ,że pompka pomaga mi mieszać sól na podmianki :(


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tytan69, To będzie za mocna pompka do Twojego zbiornika.

Kiedyś próbowałem u siebie ustawić Tunze nano 2500 l/h i się poddałem, lepiej jest raczej mieć 2 - 3 pompki o mniejszej cyrkulacji niż jedną która będzie robiła za młynek.

Na twoim miejscu szukałbym jakiś 2 - 3 pompek które łacznie dadzą Ci cyrkulację w okolicach 2600 l/h i to powinno wystarczyć na SPS a do LPS nawet mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam takie pytanie , czy te pompy to faktycznie wavemake ?, druga sprawa podajcie dokładną nazwe i model tych pomp . mam wrażenie że to są sunsun jvp-102 ale nie mam pewności :( pozdrawiam Andrzej.


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazenek a kupowałeś u tego sprzedawcy ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarły do mnie 2 pompy Sunsun jvp-102 i jestem miło zaskoczony. Za 80 pln/ szt. mam pompy gabarytowo większe od nanostream, ale mają też większą średnicę wylotu i w porówaniu do 6045 lepiej dmuchają. Mocowanie na magnes bez zarzutu i przez pierwsze godziny nie odnotowałem hałasu i wibracji. Jeżeli będą działać bez awarii to naprawdę za te pieniądze jest dobry sprzęt.

Pzdr

Rafał


320l (124x54x50h); BM200; 2x6045; 2xSunsun; T5 ATI: 6x54W.

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również zaryzykowałem i kupiłem jedną taką dmucha naprawde świetnie i zupełnie bezgłośnie poza tym mimo iż moja jest na przyssawki to naprawde ciężko jest ją oderwać od szyby


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem info na priv.

pzdr

Rafał


320l (124x54x50h); BM200; 2x6045; 2xSunsun; T5 ATI: 6x54W.

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.