Skocz do zawartości
hajtaler

Gamma NutraPlus Complete Feed

Rekomendowane odpowiedzi

Rybom i koralom nic nie będzie, natomiast w akwa możesz mieć lekki wysyp glonów. wszystko zależy jak stabilny jest zbiornik, bo możliwe że nie będzie kompletnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy dobry jest to srodek


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już może Ci powiedzieć tylko ktoś kto to używał, w Polsce tego nie widziałem. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem pokarmów trzy w jednym bo jak coś jest do wszystkiego to jest IMO do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ten środek i nie jestem z niego zadowolony odkąd zacząłem go stosować czyli jakieś 4-5ml dziennie na 400L zbiornik wpadła mi plaga wszystkich możliwych glonów i w zbiorniku jest teraz brązowo ten środek to syf!


400L 122x45x75 wys ,sump 100L oświetlenie Hqi 150w x2 + T5 14w x4 (narazie) pompa eheim 1250 odpieniacz TMC V2 skim 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart co ty maz w zbiorniku ze karmiles tym codziennie?

Ja uwazam zupelnie odwrotnie. Dobry produkt w szczegolnosci dla niefoto i filtratorow i lps. Jest to pokarm mocno skoncentrowany i jak ze wszystkim do morskiego z tego podaje producent najlepiej zaczac od polowy dawki. Ja na 300 litrow w obiegu laleje od 1,5-2ml co drugi dzien. Jaki masz poziom NO3 i PO4?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak akwa mam 400L od jakiegoś tygodnia zmieniłem z 200L nie mam wiele korali raczej około 8 i lałem tego tyle ile powiedział mi znajomy prowadzący sklep akwarystyczny wydawało mi się że wie co mówi bo od 18 lat zajmuje sie akwarystyką ale jak widzę po moim baniaku to mylił sie na pewno NO3 mam na poziomie dość wysokim około 50 ale to pewnie z powodu dojrzewania zbiornika na nowo ze względu dodania 200l świeżej wody PO4 niewykrywalne leje phosphate remover od microbe lift (atrament)


400L 122x45x75 wys ,sump 100L oświetlenie Hqi 150w x2 + T5 14w x4 (narazie) pompa eheim 1250 odpieniacz TMC V2 skim 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Witam podepne się pod temat dzisiaj kupiłam ten cudowny preparat zalecana dawka 3ml na 100l ja dałam 1,5ml, problem w tym że mój odpieniacz red sea prizm zdurniał nie pieni tylko puszcza pęcherzyki powietrza co z tym zrobić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.