Skocz do zawartości
Przemek

Świętujemy 5 urodziny sklepu!

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji 5 urodzin naszego sklepu ReefShop.pl z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich w sobotę 16.08.2008r na poczęstunek wraz z popitką :)

Z tej okazji w sobotę specjalne rabaty dla wszystkich przybyłych, a dla naszych wszystkich Klientów sklepu internetowego - BARDZO SPECJALNA OFERTA która będzie obowiązywała od poniedziałku 18 sierpnia do soboty 23 sierpnia.

Szczegóły będą dostępne wkrótce na stronach sklepu.

Przypominamy, że w dniu jutrzejszym tj. czwartek odbieramy dużą, urodzinową :) dostawę zwierząt z Bali (koralowce twarde, ryby, bezkręgowce).

Serdecznie zapraszamy!


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich w sobotę 16.08.2008r na poczęstunek wraz z popitką :)

kuszaca propozycja:) Hehe GRATULACJE!!!:) na pewno bedzie sie działo:playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szokda że to tak daleko od nas


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Swoje już odespałem - na zachęte wklejam kilka fotek wykonanych przed chwilą, przed przybyciem pierwszych Klientów :)

W akwariach jest około 600 koralowców twardych i miękkich, ponad 400 ryb z kilkudziesięciu gatunków.

Dla wszystkich przybyłych dziś Klientów mamy specjalne promocja urodzinowe, a od poniedziałku każde zamówienie złożone w sklepe ReefShop.pl bierze udział w losowaniu kompletnego akwarium ReefBox.pl (szczegóły jutro na stronie sklepu)

A oto wspomniane fotki:

u1.jpg

u2.jpg

u3.jpg

u4.jpg

u5.jpg

u6.jpg

u7.jpg

u8.jpg

u9.jpg

u10.jpg

u11.jpg

u12.jpg

u13.jpg

u14.jpg

u15.jpg

u16.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę u Ciebie za 30min, zastanę właściela?


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście.. Zapraszam.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak urodzinowe zakupy, swoją drogą mógłbyś robić takie urodziny kilka razy w roku :)

1202-acra_nowa.jpg


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym złożyć serdeczne życzenia ekipie sklepu.

Ale przejdźmy do konkretów.

Może niektórzy stwierdzą że się czepiam ale jako, mam nadzieję, przyszły właściciel morskiego, pragnę zwrócić uwagę że na stronie jak i w mailach napisaliście o konkursie - ale jakim. Bo jeżeli rozlosujecie Reefbox, na którego między innymi sobie zęby piłowałem, między wszystkich to nie jest to na pewno konkurs na największe zakupy.

Proszę o konkurs dla waszych przyszłych klientów :(

Żeby za rok w kolejne urodziny zabrakło wam towaru urodzinowego - czego serdecznie życzę.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia - to na wstępie :(

Co do konkursu - przedmiotem losowania będzie samo akwarium(bez obsady) - czyli ReefBox z oświetleniem, pompą etc.

Akwarium wystawione na sprzedaż m.in na Allegro - to zupełnie inna sprawa(chyba że źle coś zrozumiałem) :(


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba raczej tak :(

Chodzi mi o to że samo założenie konkursu polega na tym, że nagroda jest za coś np: ułożenie wierszyka - w waszym przypadku akurat na cześć sklepu, itd.

A tu jest tak że otwieram maila, czytam stronę, doszukuje się co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie i brak konkursu, bo tak naprawdę nie konkurs jest brany pod uwagę a zakup danego towaru, który jest premiowany wzięciem udziału w losowaniu upominka.

Chyba że coś przeoczyłem. To proszę mnie naprowadzić.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być moze faktycznie nie jest to strcite konkurs w podstawowym tego słowa znaczeniu.

Biorą w nim udział zamówienia złożone w sklepie w podanym przez organizatora okresie czasu - nagroda przyznawana jest na drodze losowania. Ciężko więc powiedzieć także że jest to loteria.

Ale jestem przekonany ze to nie pierwsza i ostatnia tego typu akcja naszego sklepu.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie organizować konkurs na najbardziej upierdliwego klienta to szybciutko coś zamówię :(

Jeszcze raz wszystkiego naj i powodzenia w interesach.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek,

Czy 4 pkt regulaminu tyczy sie tez wysylek zagranicznych? :(

"4. Zamówienia o wartości pow. 500zł są realizowane na nasz koszt o ile przesyłkę można wysłać w 1 boksie do 10kg. W przypadku wysyłki w kilku boksach doliczamy opłatę transportową w wysokości 25zł"

W tym przypadku mam na mysli Irlandie.

Pozdrawiam,

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Świety

Tak jak napisałem w mailu - mam nadzieję że dostałeś, bo mi coś poczta szwankuje.

@zho

Na pewno piszesz we właśiwym wątku? :(

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.