Skocz do zawartości
Wojtek15141

Fajne sprzęciki z chin

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bubble-magus.com/ .O ile wiem można je dostać na ebay ale myślę że bezpośrednio też się da :(

Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam się właśnie poważnie zastanawiam nad kupnem przez ebaya jednego z tych modeli : BM 100 lub BM 105. Tylko jak to się przedstawia z jakością wykonania i przede wszystkim trwałością tego sprzętu. na marginesie może ktoś ma już u nas do sprzedania takie cudo ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bubble-Magus BM100 345pln

ale nie wiem jak to hula bo bralem dla kogos na zamowienie.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smithpl a masz może jakiś cennik tych towarów. Jeśli możesz to podaj ew prv.

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Reef Central były wypowiedzi na temat tego sprzętu. Podobno modele z pompami Atmana to żadna rewelacja.


672L + 260L sump, Skiba Cone na RD, NewJet 8000, 4x BP 160W Cree ,2x Tunze 6105,2x Tunze 6055, 80 kg LR, Profilux III Ex + pompy dozujące, Balling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos jakie jest clo na taki sprzet sprowadzany z Hong Kongu?

Ostatnio sciagalem Lapka z HK i musialem dolozyc 22% Vatu, moze bym sie pokusil o sprowadzenie odpieniacza ale nie wiem czy na sprzet akwarystyczny jest clo?

Tu jest fajny kontroler z pompami za 125USD:

http://cgi.ebay.com/Boyu-WM-3-WaveMaker-WM3-4-Pump-Effect-Wave-in-your-tank_W0QQitemZ320291093993QQihZ011QQcategoryZ46312QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja tam juz z chin czy z hong kongu sprzetu nie zakupie... - tania tandeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano, i pewnie kupujac w Polsce masz towar nie produkowany w chinach ... :)

Głównie ten z naklejka made in germany - mam taka lampe i poprzednia tez byla - ale jakos dziwnie przyjechaly z Chin, tuz przed wysylka do odbiorcy w Niemczech :)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie dziwie ze w Polsce zaden sklep internetowy nie sprzedaj tej chinczyzny Kupilem pompke JVP102 - 5000l i moim zdaniem wykonanie i kultura pracy duzo leppsze niz to tunze nano a cena cena 4 razy nizsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje sprzedaje tylko nasze forum jest forum sklepu przez to nie mozna wkladac linkow do konkurencji :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja się zapomniałem i wkleiłem

:)


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nadzór nie spi :)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie widzę :) .


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie kupilem pompy i odpieniek z Chin przez ebay, zobaczymy co przyjdzie.

Jeszcze tylko lampa i mozna zaczynac od nowa zabawe.


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko - może ktoś ma, jaki rozmiar ma Pompa JVP 102 na magnes. Chodzi mi o długośc od szyby do krawędzi oraz szerokość. Z góry dzięki.

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~14,5cm ze stopka zamontowana na szybie

ale mozesz skrocic nozke.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx smithpl :)


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Muniek na razie kupilem refraktometr, pompe jvp-102 i odpieniacz do nano, za calosc z przesylka zaplacilem 170 zl.

Dzisiaj dokupilem tez inny odpieniacz do nano i pompe jvp chyba 201, ta 6000l/h z dwoma wirnikami, za calosc 120 zl z przesylka ubezpieczona. dokupie jeszcze lampe 6x24W ze swietlowkami 4x10000K i 2xActinic za 150USD z przesylka.

Sorry, ale jak dla mnie roznica jest ogromna. np kontroler ph weipro z dostawa za 120$ to jest niezla cena.


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu bralem wiekszosc sprzetu:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=380058700896

Facet ma niskie ceny na sprzet, ale nadrabia sobie cenami za wysylke wiec muszisz sprawdzic czy sie oplaca

Tu masz jeszcze duzo z locline, pompy i zarniki HQI w smiesznych cenach

http://search.ebay.pl/_W0QQfrppZ25QQfrtsZ25QQsassZwaterkei


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak wygląda forma płatności, jakiej jakości jest sprzęt bo może jaka cena taka jakość i jak długo czekałeś na wysyłkę, jesteśmy ciekawi twojej opinii

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.