Skocz do zawartości
Qbab

Robert - belgia

Rekomendowane odpowiedzi

obstawiajcie, niestety nie ma mnie ostatnio w sieci więc po wszystkim sprawdzę wyniki.

moje to:

PP Kimi

1. Kimi

2. Robert

3. Lewis


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP Robert

1 Lewis

2 Masa

3 Robert

ale pewnie mi się zmieni kolejność do piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dawno nie widziałem tak wkurzonego Roberta


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kimi pociągnął , niezła była walka szkoda kubicy , mogł stac na pudle jak nic


nano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kimi popełnił duży błąd w walce o tytuł


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakiej walce, juz posprzatane :)

Kimas przydzwonil w bande z powodu kapcia, ktos wie czy sam z siebie sie zrobil ten kapec czy Lewis mu pomogl jak sie miotal z lewa na prawo po tym jak przepuscil go na chwile po przewaleniu szykany?

no i kolejny spektakularny "sukces" Nicka:). jak sam sie nie umie podciagnac to trzeba najwyrazniej tak hamowac drugiego kierowce zeby Nick na jego tle wygladal na superkierowce :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co powiedział Robert w TV to już się zastanawiam czy aby nie był to sygnał dla czerwonych - jak dacie znać że chcecie to odejdę z BMW.

Nick - jak zwykle postawa "godna i dumna" - ale czego się spodziewać po nim wszak w tym sezonie łapie się wszystkiego czego się da by utrzymać posadę.

Kimi z kolei gdyby utrzymał drugie miejsce to dostał by od sędziów 10 punktów, Hamilton dostał by karę i był by 4 co oznaczało że Kimi odrobiłby 5 punktów. A nawet jak nie był pewien czy ukarzą Lewisa to lepiej stracić 2 punkty niż 10.

Czyli Iceman nie jest taki lodowy jak się go kreuje. Za to Massa pojechał z głową nie wdając się w żadne potyczki przez cały wyścig


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy wyścig w tym sezonie :) . A to co po wyścigu to głowa mała , patrząc po forach F1 to teraz niezła mają radochę Ci którzy ciągle gdakali że BMW ciągle pracuje pod Nika a olewa Kubice i delikatnie nogi mu podkłada. Trzeźwo myśląc dla mnie to jakaś głupota była ale po słowach Roberta sam nie wiem co mam myśleć, durny ten zespół jakoś czy co? Drugi pitstop to imo wpadka przy pracy ale pewnie cała praca zespołu musi byc nie taka ze Robert tak wybuchnął. Dobrze ,że Monza za tydzień :)... emocji ciąg dalszy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglo zaczac troche wczesniej padac. Nie da sie ukryc ze Robert cóś bidnie, na zimnym BMW generalnie ma kłopoty.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW ? w porownaniu z ferrari to prowadzi sie jak po szynach. widzieliscie jak lewis sobie po mokrym pomykal a za nim kimi miotal sie po calym torze? gadajcie sobie co chcecie ale mac ma mapowanie zaplonu opanowane do perfekcji, inni im do piet nie dorastaja


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce rzucac falszywych oskarzen, ale to ma moim zdaniem wiele wspolnego z nowym ECU. Takie "kreatywne" mapowanie zaplonu to dla mnie nic innego jak zakamuflowana TC. Dobrze ze FIA tez ma tego swiadomosc i zabiera Macom od czasu do czasu troche punktow :)

Czytales co dzisiaj twoj ulubieniec powiedzial o Kimim?

"That is how he drives. If you don't have the balls to brake late then that is your problem! At the end of the day, in those situations it is the driver who can feel the grip more and put the car more on the edge."


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem wrażenie że Mac'i jadą z TC, to te ich słynne "cztery palce", LH "urwał" sobie 200 KM to i łatwiej było jechać na mokrym.

Trochę dziwi mnie jak hamowało ferrari - dłużej a mimo to nie zwalniali tak jak Mac'i.

Robert pojechał poprawny wyścig, niestety dwa błędy w pitach zrobiły swoje.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.