Skocz do zawartości
dzidek2611

Ludzie Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

dzidek2611: czesc filtrow ma na scieku zamontowane ograniczniki przeplywu cos takiego:

http://www.allegro.pl/item469689929_ogranicznik_przeplywu_restryktor_do_filtr_osmoza.html

one powinny byc dostosowane do wydajnosci membrany

Choc nie wszystkie filtry RO posiadaja ograniczniki, takie proste akwarystyczne bywaja bez i tez dzialaja (moj poprzedni taki byl i dzialal OK)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy maja taka wkladke w rurce, inaczej stosunek start wody do uzyskanego RO jest makabryczny...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ja mam taki (ogranicznik)pisze na nim FLOW 300 sprawdze,a wrazie czego moze byc bez tego ogranicznika?i jeszcze jedno powiedzcie mi jaki kolor rurki gdzi ma isc? mam białą ona wlasnie jest podlonczona do ogranicznika i na koncu jest zaworek bialy plastikowy,czerwona i niebieska,bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich-pytanie jest co dla niektorych banalne,a wiec wentylator do chlodzenia oświetlenia w obudowie ma wciagac czy wyciagac powietrze,czy jest jakas zasada.

Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dolna polka.

A wentylator lepiej zeby dmuchal do srodka obudowy.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preis :clapping

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma Preisa to kup Tropic Marin Pro Reef albo Marine Environtment.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich-co do soli to juz mnie pouczyli jaka kupic,ale mam nastepne pytanie co z piaskiem,jaki jest najlepszy,jaki kupic,za tydzien sie przeprowadzam wiec juz wszystko kupuje do odpalenia wiec rady i wszelkie wskazowki mile widziane.Z gory dziekuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.