Skocz do zawartości
Mohamed

Odpieniacz Beast 400 P - foto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zakupiłem odpieniacz Beast 400 P - lecz nigdzie nie widzę na nim takiej nazwy - dziwne.

Mam wielką prośbę, czy może mi ktoś przysłać zdjęcie orginalnego odpieniacza Beast 400 P i opakowania z niego?

mohamed@interia.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też nie ta!!!

Moja ma wylot na samym dole w podstawie, a wlot z pompy w 1/3 wysokości. I nigdzie nie widzę napisu "BEAST"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze odpieniacze jakie mają napisy? I co jest napisane na pompie?

Może ma ktoś zdjęcie pudełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej by było jakbys zdjęcie wstawił??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki, u mnie też nie ma nigdzie nazwy :(

Pompa to Wave skimmer -400p (21W)

tu masz wyglad mojego

2494-dscn0121.jpg

2494-dscn0122.jpg


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może producent postanowił zmieńć troche design tego odpieniaka, ale na samym odpieniaczu nie ma ani jednej nazwy


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To wielkie dzięki Azja. Dzoniłem do sprzedawcy i wytłumaczył mi, że kiedyś był to beast 400P a teraz jest Wave 400P. I, że to jeden grzyb. To zdjęcie wkleiłem ze strony producenta, czyli wszystko się zgadza. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mohamed, ten do którego podałeś link'a wydaje się odpieńkiem wewnętrznym. Ja miałem ten co Azja-83 i on może służyć jako odpieniacz zewnętrzny (trochę to ryzykowne ale jednak...). Z tego co pamiętam to taki podział był już wcześniej tylko u nas w sprzedaży dostępny był ten into. Ale mogę się oczywiście mylić.


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mohamed :

I, że to jeden grzyb.

i pewnie będzie tak chodził... te odpieniacze ledwo wyrabiają przy dobrze zagospodarowanym 60l !!! w życiu sobie go nie wyobrażam teraz (a miałem to ustrojstwo) że chciałem go do prawie 400l wsadzić....


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noe pocieszyłeś mnie. Ja mam w obiegu z 350 litrów. No cóż będzie musiał sobie jakoś poradzić (mam nadzieję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ale już nie używam Besta 1200, problem Besta to pompa jest do wywalenia (moja ma nazwę Wave costam"

na oryginalnej pompie przelewal kubek albo nie pienił różnie potem zakupiłem Aqabbe 2000/1 na igle i hulał aż miło.

Jednak podczas problemów z pompą( myślalem że to odpieniek nawala) zamówiłem odpieniek od Skiby i odstawiłem Besta

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mohamed może i pocieszyłem :( ale z doświadczenia swojego i innych wiem że na odpieniaczu nie wolno oszczędzać i lepiej kupić używany dobrej marki i dać więcej pieniędzy niż taki tani i nowy

lub nazbierać i kupić nówkę ale tez sprawdzony i dobrej marki


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. To moje początki z morszczyzną (słodkie miałem z 15 lat). Mało korali, mało zwierząt - jak wszystko się ustabilizuje i wytrzyma, to za jakiś czas na pewno zmienię. Na razie nie bardzo miałem miejsce na coś większego (i nie ukrywam, że założenie morszczaka też mnie nieźle zgoliło z kasy:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.