Skocz do zawartości
nowy_zarażony

pytanka o WeiPro

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ja bardzo chcialbym refuginium tylko niewiem jak podzielic sump. sump ma 90.35.40wys.co ty nato?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradz sie P.Bolesławskiego on mi udzielil duzo pozytecznych rad lub piotrka Kiwalskiego ja dopiero zaczyna zabawe i nie chcialbym ci udzielc zlych rad ja podzielilem na 3 rowne czesci na reef central sa fajne projekty sumpów.masz dobra wysokosc moje 50cm troche za duzo[szafka ma 75]troche trudno w nim manewrowac inne wady pewnie wyjda za jaki czas.niektorzy odradzaja refugium. na pewno musisz miec jedna komore ze stalym poziomem wody[wtedy mozesz tam zrobic refugium lub filtr podzwirowy ale jedni go polecaja inni nie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam tak jak ty ale mimo to dzieki zrobie tak jak ty i zapytam P.BOLESLAWSKIEGO.:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze rady byly OK- wkacu jestes lek.:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto ci doradzil dwie zwezki i jak to uzasadnial?

pytam z czystej ciekawosci

przeciez kazda taka zwezka hamuje przeplyw


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu sie zgadzam z Marxem... po co komus dwie zwezki??

Od Weipro wlasnie nalezy odpiac jego tandetna zwezke i zastapic ja pompa z wirnikiem igielkowym.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem, ale teraz zaczynam sie zastanawiac

taka zwezka moze dzialac na rozne sposoby przy igielkach - moze powodowac zwiekszenie ilosci piany lub zmniejszenie

Wiadomo ze raczej bedzie hamowac przeplyw

Jednak gdyby kosztem zmniejszenia przeplywu zwezka dawala wiecej piany, to chyba nie warto jej wyrzucac?


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiąc szczerze sprawdzalem to empirycznie i przy takim zestawieniu piany jest u mnie najwiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.